Суперкар Genesis Essentia надійде в дрібну серію

Суперкар Genesis Essentia поступит в мелкую серию

Нагадаємо, що Essentia була електрокаром. Віддачу моторів розробники не називали, але зате наводили дані по розгону з нуля до 60 миль/год (97 км/ч) — три секунди.

Концепт Genesis Essentia, показаний в березні, був представлений лише як експеримент і основа майбутньої ДНК бренду. Однак позитивна реакція публіки привела компанію до ідеї запустити подібну машину в серію. Про це виданню Motor Trend розповів Ервін Рафаель, виконавчий директор відділення Genesis North America.

Суперкар Genesis Essentia поступит в мелкую серию

Серійний варіант автомобіля буде досить непогано повторювати зовнішність шоу-кара, але, швидше за все, розробники купе відмовляться від підйомних дверей на користь простих орних стулок.

Глава компанії Манфред Фітцджеральд підтвердив реалізація ідеї, сказавши, що вся технічна начинка у концепті була цілком придатна для тиражування, а не чисто концептуальна. Звичайно, Essentia буде зібрана дуже невеликим тиражем, і це буде найдорожчий Genesis. Тим не менш, машину можна буде купити. За оцінкою Манфреда, така модель може вийти в світ в 2021-му або 2022 році.

Суперкар Genesis Essentia поступит в мелкую серию

Одна з найближчих прем’єр: нове покоління седана Genesis G80. Машина буде представлена в наступному році (можливо, вже в січні). По моторній гамі новинка буде схожа на попередника, але ж ми очікуємо гібридну версію.

Нагадаємо, у планах Дженезиса не тільки оновлення або нові покоління машин, але і створення принципово нових. Так, до кінця 2019-го ми можемо побачити великий кросовер Genesis GV80, серійне втілення однойменного концепту. У продаж він надійде в 2020-м. Через рік після нього вийде середньорозмірний паркетник GV70, на шасі від седана Genesis G70. Трохи пізніше повинна реалізуватися мрія про купе Genesis, а на більш далеку перспективу, судячи з заготовленим індексам, намічається компактний паркетник GV60.