Штаб-квартира компанії Cadillac переїде назад в Мічіган

Штаб-квартира компании Cadillac переедет обратно в Мичиган

Перенесення «вдома» говорить про серйозний намір Кадилака глибше зануритися в процеси розвитку всього GM, зміцнити зв’язки з партнерами концерну. А адже колишнє керівництво замышляло «втеча». (На знімку — нинішня будівля в Нью-Йорку.)

Одним з діянь колишнього президента Кадилака Йохана де Найссена був переклад штаб-квартири марки з Детройта в Нью-Йорк три роки тому. Він розглядався як перший крок до незалежності від GM. У спробі зробити марку більш престижною Cadillac став позиціонувати свої машини як суперників преміальних «німців», і ціни поповзли вгору. Курс виявився невдалим, продажу будинку просіли. У квітні нинішнього року концерн General Motors поставив на пост глави Кадилака Стівена Карлайла. А тепер стало відомо про повернення штаб-квартири в Мічиган, повідомляє видання Automotive News з посиланням на джерела в компанії.

Штаб-квартира компании Cadillac переедет обратно в Мичиган

Фірма пообіцяла кожні півроку до 2020-го виводити в світ по одній новій або рестайлінгової моделі. Одна з найближчих прем’єр — п’ятиметровий кросовер Cadillac XT6. Його дебют відбудеться в січні 2019-го на автошоу в Детройті.

Якщо точніше, верхівка команди Cadillac перебереться в один з будинків поблизу технічного центру GM в Уорреном, який межує з Детройтом (практично це один місто). А значить, ближче до інженерам, створюють нові моделі, фахівців із закупівель і організації виробництва. Один з розглянутих варіантів — колишня штаб-квартира агентства Lowe Campbell Ewald, викуплена концерном GM ще в 2014-м. Будівля Cadillac House в Нью-Йорку не буде забуто (фірма взяла його в оренду аж на десять років). Так що частина менеджменту все ж продовжить працювати у Великому яблуці.

Штаб-квартира компании Cadillac переедет обратно в Мичиган

Ще одна модель, чию прем’єру ми чекаємо в 2019-му, — Cadillac CT4, самий маленький седан в гамі марки.

Але серце фірми переміститься ближче до витоків. Нагадаємо, що компанія була заснована в Детройті в 1902 році. І, до речі, названа вона на честь засновника цього міста, Антуана Ломе де Ламота де Кадильяка. Таким чином, новий переїзд керівництва — це сигнал. Схоже, компанія готова знову згадати про свою спадщину, про давню американської автомобільної культурі, загалом, звернутися до коріння.