Седан Toyota Century GRMN повеселив нестандартним виглядом

Седан Toyota Century GRMN повеселил нестандартным обликом

Ми не впевнені, що подібна варіація седана коли-небудь буде доступна покупцям, але наявність почуття гумору у глави Тойоти новачок довів.

У модельному ряду Тойот «розігріті» версії з шильдиком GRMN вважаються найбільш пустотливими і тому подібні варіанти не повинні дивувати у випадку з яким-небудь хетчбеком. Однак бувають виключення з правил — особливо якщо виняток зроблено спеціально для президента Акіо Тойоди. На недавню нараду Японської асоціації автовиробників (JAMA бос прибув на… седан Toyota Century GRMN.

Седан Toyota Century GRMN повеселил нестандартным обликом

Від звичайної версії GRMN відрізняє як мінімум аеродинамічний пакет від Gazoo Racing (включаючи елегантний спойлер на кришці багажника), колісні диски і нестандартна решітка радіатора.

Користуючись нагодою, нагадуємо про начинку седана Century третього покоління. В основі силової установки лежить п’ятилітровий «атмосферник» V8 з безпосереднім уприскуванням палива. Він доповнений гібридною трансмісією THS II. У базовій версії ДВС розвиває 381 «конячку», а електромотор — 224 к. с. Комбінована віддача системи становить 431 к. с.

Седан Toyota Century GRMN повеселил нестандартным обликом

Про зміни в техніці Century GRMN поки інформації немає. Японське видання Response вважає, що Century GRMN не залишиться в одиничному екземплярі і його можна буде замовляти.

Службовий автомобіль Тойоди-сан несе реєстраційний номер 18-67. Це рік народження прадіда Акіо — Сакіти Тойоди, засновника фірми Toyota Industries, що перетворилася згодом у групу компаній Toyota. Син Сакіти, Киитиро Тойода, в 1937 році заснував однойменну автомобільну компанію, правління якої в дев’яностих роках перейшло до його сина Соітіро, а останні дев’ять років звірено онукові Киитиро — Акіо. Сакіти вважається одним з батьків японської індустріальної революції. Зокрема, він створив оригінальний електричний ткацький верстат, а пізніше — перший автоматичний, в якому заміна човників проводилася без припинення роботи самого верстата.