Седан Rolls-Royce Phantom Privacy Suite дебютував у Китаї

Седан Rolls-Royce Phantom Privacy Suite дебютировал в Китае

Нагадаємо, що седан випускається у стандартній (5762 мм) та подовженою (5962) версіях. Мотор тут один: V12 6.75 з двома турбокомпресорами (571 к. с., 900 Н•м). На російському ринку початкова ціна Фантома становить 36 500 000 рублів.

Седан Rolls-Royce Phantom прибув на автошоу в Ченду в якості демонстратора нової системи, названої Privacy Suite. Компанія називає її концептом, хоча зрозуміло, що в тому чи іншому вигляді проект буде пристосований до серійних машин. А за таємничою назвою варто электрохромная перегородка між водійським і пасажирським відсіками, прозорість якої можна регулювати кнопками (подібна застосовувалася на лімітованої моделі Mercedes-Maybach G 650 Landaulet).

Седан Rolls-Royce Phantom Privacy Suite дебютировал в Китае

Скло виконано таким чином, що повністю прозоро при погляді з боку пасажира, але одночасно непрозоро для водія. Чи можна прибрати світлопроникність зовсім. А на задніх і бічних вікнах є шторки.

Седан Rolls-Royce Phantom Privacy Suite дебютировал в Китае

Задня частина салону прикрашена «зоряним небом» і стильними годинами. Пасажир може відкривати в перегородці невеликий лючок з підсвічуванням, щоб передавати невеликі предмети.

Крім можливості регулювати прозорість скла, концепт Privacy Suite відрізняє від исходника і посилена шумоізоляція. А адже новий Phantom розробники і так називають самим тихим автомобілем у світі. Якийсь новий шумоізолюючий матеріал застосований в перегородці. Для спілкування з водієм є інтерком. В довершення «приватний» Phantom отримав розважальну систему Rear Theatre Entertainment з парою 12-дюймових екранів з портами HDMI.