Седан Acura ILX увінчав дизайнерське оновлення лінійки

Седан Acura ILX увенчал дизайнерское обновление линейки

Від кінчика носа до передньої стійки — все нове: решітка «діамантовий пентагон», світлодіодні фари Jewel Eye, скульптурний агресивний капот і бампер. В палітру кольорів кузова внесено ще п’ять варіантів. Для коліс придумані 17-дюймові пятиспицевые диски.

Компанія Acura закінчила трансформацію всієї своєї лінійки в новому стилі, який був позначений концептом Precision. Щоб змінити зовнішність моделей MDX, RLX, CDX, TLX і RDX, знадобилося два роки. Останньою «прецизійний дизайн» отримала наймолодша Acura ILX. Прикрашенням справа не обмежилася — впроваджено багато ледь помітних доробок. Однак «атмосферника» 2.4 (204 л. с., 244 Н•м) і восьмиступенчатого «робот» з двома зчепленнями реформа не торкнулася.

На кормі замінено ліхтарі, бампер і кришка багажника, патрубок виставлений напоказ. Радує, що комплекс активної безпеки AcuraWatch з адаптивним круїз-контролем, моніторингом розмітки і автоторможением увійшов у список стандартного оснащення.

Седан Acura ILX увенчал дизайнерское обновление линейки

Водійське крісло тепер «в базі» забезпечено поперековим підпором, що регулюються по висоті. На передній панелі з’явилася нова срібляста обробка. Додано коричнева гама Espresso для оформлення інтер’єру.

Двоекранний інтерфейс ODMD оновлено до версії 2.0. Це означає, що медіацентр з удосконаленим семидюймовим дисплеєм став працювати на 30% швидше завдяки новому софту, з’явилася підтримка Apple CarPlay і Android Auto. Стайлінг-пакет A-Spec (червона машина у «великому плані») доповнено новими 18-дюймовими колесами, ексклюзивним кольором Apex Blue Pearl і червоної шкіряною оббивкою Red з чорними вставками Ultrasuede. На американський ринок рестайлінговий ILX вийде в жовтні.

Було — стало

Седан Acura ILX увенчал дизайнерское обновление линейки