Родстер Honda S660 з пакетом Neo Classic перетворився в ретрокар

Родстер Honda S660 с пакетом Neo Classic превратился в ретрокар

В екстер’єрі замінено всі, крім дверей і даху. З якого періоду ностальгія, виробник не уточнює. До речі, наївні круглі фари нагадують про інших нових Хондах — електричних концептах Urban EV і Sports EV, що очікуються на конвеєрі в 2019 році.

В Японії 21 вересня почнуться продажі заводського стайлінг-пакета Neo Classic для родстера Honda S660. Комплект був вперше показаний ще в 2016 році на Токійському автосалоні і був захоплено зустрінутий публікою, так що успіх «класиці» начебто гарантований. Але до серії добралися не всі елементи, так і задоволення дороге — 1 296 000 ієн (792 000 рублів). Причому установка в ціну не входить, як і сама машинка, яка коштує від 1 980 720 (1,2 млн).

Родстер Honda S660 с пакетом Neo Classic превратился в ретрокар

Панелі виконані з пластику, армованого скловолокном (FRP). Вони не потребують фарбування, проте при виготовленні їм можна надати будь-який колір. Деталі розраховані на заводські точки кріплення. Родстер з пакетом відповідає всім стандартам безпеки.

Родстер Honda S660 с пакетом Neo Classic превратился в ретрокар

Комерціалізації набору довелося чекати довго, зате перші 100 машин отримають алюмінієву номерну табличку. У прототипу 2016 року були інші дзеркала, ліхтарі і колеса (відео). Вони виглядали старшими і краще.

У технічному плані повертатися в минуле не потрібно, оскільки S660 вже там. Це кей-кар з двигуном об’ємом 660 см3 (64 к. с., 104 Н•м), шестиступінчастою «механікою» або варіатором. Привід — задній. Судячи з усього, пакет Neo Classic адресований аудиторії старше 40 років, для якої самостійна збірка у вільний час — своєрідне хобі.