Рестайлінг приніс паркетника Renault Kadjar нові мотори

Рестайлинг принёс паркетнику Renault Kadjar новые моторы

Дизайнери зробили радіаторну решітку ширше і додали в неї хрому. У фарах з’явилася яскраво виражена С-подібна «світлова підпис», діодів в оптиці додалося. Обидва бампера замінені: більша їх частина тепер забарвлена в колір кузова, нові противотуманки сидять в сріблястих «гніздах».

З моменту прем’єри кросовера Renault Kadjar минуло три роки. За цей час модель знайшла понад 450 000 покупців в п’ятдесяти країнах, втім, соплатформенного Nissan Qashqai продається в два рази краще. Плановий рестайлінг Каджар пройшов за трьома напрямками: доопрацювання зовнішності, удосконалення інтер’єру, реформа моторної гами. Продажі оновленого паркетника в Європі почнуться після жовтневої прем’єри в Парижі. Росіянам Kadjar, як і раніше, не світить, адже для нас придуманий крос-седан Renault Arkana.

Багажник (527 л) тепер краще організований завдяки модульній компонуванні. Палітра кольорів кузова поповнилася зеленим Oural Green, синім Iron Blue і сірим Highland Grey. Нарешті впроваджена антена у вигляді плавника акули, але це прерогатива дорогих комплектацій. Є нові варіанти колісних дисків діаметром 17 і 19 дюймів.

Як і очікувалося, Каджару дістався «мерседесівський» бензиновий турбомотор 1.3 Energy TCe разом з фільтром твердих частинок GPF. «Четвірка» ставиться на модель в двох варіантах: 140 к. с., 240 Н•м і 160 л. с., 260-270 Н•м, з шестиступінчастою «механікою» або семидиапазонным «роботом». У відставку відправлені старий TCe 130 (1.2, 130 л. с., 205 Н•м) і свіжий TCe 165 (1.6, 165 л. с., 240 Н•м).

Рестайлинг принёс паркетнику Renault Kadjar новые моторы

Нові сидіння зручніше, краще тримають, регулюються і вентилюються. Підлокітник став зсувним. Семидюймовий дисплей відтепер більш яскравий і чутливий. Кліматична установка виконана в іншому дизайні. На дверях помінялися блоки кнопок і декор. Оздоблення салону в цілому різноманітніше.

Є зміни і на дизельному фронті. Прибув двигун Blue dCi 115, який вважається модернізацією агрегату Energy dCi 110, і підвищив потужність на п’ять сил, до 115 л. с. (260 Н•м). Старший турбодизель 1.6 dCi (130 к. с., 320 Н•м) пішов, замість нього — Blue dCi 150 об’ємом 1,8 л, який, незважаючи на індекс, видає 149 к. с. (340 Н•м). Якщо після таких пертурбацій Kadjar збереже базовий цінник в 25 600 євро (2,05 млн рублів), честь йому і хвала.

Було — стало

Рестайлинг принёс паркетнику Renault Kadjar новые моторы