«Радикальний» концепт Peugeot виявився електричним купе

«Радикальный» концепт Peugeot оказался электрическим купе

Дражнилки поширюються з хештегом #UnboringTheFuture, обіцяє нескучне майбутнє. Мабуть, «радикалізм» дводверки проявляється в профілі з рубаними стійками в стилі ретро купе Peugeot 504. Про нього нагадує повітрозабірник на підставі лобового скла.

Родоначальником п’ятисотої серії була модель Peugeot 504, представлена 12 вересня 1968 року в Парижі. Рівно п’ятдесят років тому. Очевидно, французи розсудили, що прем’єри універсала Peugeot 508 SW для святкування ювілею на тому ж Паризькому автошоу недостатньо, тому підготували тематичний концепт. Поки є лише розрізнені тизери з соцмереж, але загальне уявлення вони дають нам покажуть електричне купе з автопілотом. Ймовірне назву — Peugeot 508 Coupe.

«Радикальный» концепт Peugeot оказался электрическим купе

Шеф-дизайнер Жиль Відаль (на фото зліва) обмежився фразою «Прибуває щось особливе». Бос Жан-Філіп Импарато (праворуч) сказав більше: «Після двох років важкої роботи наш останній концепт-кар готовий. Коли я побачив його живцем, радів як дитина. Не терпиться показати його вам».

Якщо в екстер’єрі сюрпризи ще допустимі, то в салоні їх чекати не варто — там буде інтерфейс i-Cockpit, доповнений концептуальними примхами, щоб ліфтбек не повторювався дослівно. Технічну начинку французи можуть запросто обійти увагою, як це сталося з попереднім концептом Instinct. Група PSA розробляє безліч електрокарів. У списку пріоритетних моделей «п’ятсот восьмий» відсутня.