Позашляховик Land Cruiser 200 став багатшим у версії Executive Lounge

Внедорожник Land Cruiser 200 стал богаче в версии Executive Lounge

На відміну від попередніх видань, наприклад Executive Black & White, обмежень за кольором кузова немає. Можна без доплати вибрати чорний, темно-сірий, червоно-коричневий, темно-синій або сріблястий «металік», однак за перлинно-білий перламутр» доведеться накинути 21 000 рублів.

Топова версія Excalibur припинила своє існування. Тепер Toyota Land Cruiser 200 в максимальній комплектації з набором унікальних опцій називається Executive Lounge, а коштує від 5 750 000 (бензин) і 5 789 000 рублів (дизель). Набір відмінностей у зовнішності традиційний: підправлена решітка, нетипові бампери, тоновані фари, черненые корпуси бічних дзеркал, шильдики на задніх стійках. Зону посадки близько водійських дверей висвітлює проекція емблеми.

Внедорожник Land Cruiser 200 стал богаче в версии Executive Lounge

Комбінація натуральної та синтетичної шкіри може бути коричневою або чорною, з «ексклюзивним дизайном» контрастною прострочки. Стеля буде чорним в будь-якому випадку.

Вперше Toyota, выкатывая «статусний» Land Cruiser, робить сильний акцент на захист від викрадення. Розрекламованих мікрокрапок тут, правда, немає, але є додаткові таблички з лазерним гравіруванням VIN-номера, а просунута система «оборони» оснащена датчиками нахилу і обсягу, подвійний блокуванням центрального замку. Для довідки: за перше півріччя росіяни придбали 5646 «двохсоток», на 40% більше в порівнянні з тим же періодом 2017-го.