Побратими BMW X3 M і BMW X4 M офіційно з’явилися на людях

Собратья BMW X3 M и BMW X4 M официально показались на людях

Занижена підвіска, посилені гальма, розширені повітрозабірники і ряд специфічних аеродинамічних елементів виділять нові моделі з ряду простих X3/X4.

У минулі вихідні на Нюрбургринзі в рамках гоночного уїк-енду DTM компанія BMW провела першу офіційну презентацію моделей BMW X3 M і BMW X4 M. Нехай технічні деталі оголошені не були, і самі кросовери красувалися перед глядачами у камуфляжній плівці, все ж баварці вперше показали новобранців, яким належить розширити сімейство X3/X4.

Собратья BMW X3 M и BMW X4 M официально показались на людях

Досі про вихід цих двох моделей нам доводилося міркувати, лише спираючись на шпигунську зйомку і неофіційні коментарі представників фірми.

Компанія підтвердила, що під капотом пари знаходиться нещодавно розроблена рядна «шістка» M TwinPower Turbo (за неофіційними даними, мова про S58). Потужності не названі, а за прогнозами її віддача складе 450 л. с. «в базі» та 475 з пакетом Competition. Зате виробник вказав, що «заряджені» паркетники обзавелися інтелектуальним повним приводом з технологією M xDrive, вперше представленої на «ем-п’ятою».

Собратья BMW X3 M и BMW X4 M официально показались на людях

Звичайний «ікс-третій» при зміні покоління став легше попереднього на величину до 55 кг в залежності від версії. У варіанта M (на фото) можуть виявитися ще резерви для економії маси. До речі, минулого BMW X3 версії M не існувало, а була найпотужнішою модифікація xDrive35d (313 к. с.).

Собратья BMW X3 M и BMW X4 M официально показались на людях

Можна буде через меню перетворювати машини в задньопривідні — не сказано. Відомо лише, що максимально повно реалізовувати динамічні можливості кросоверів допоможе активний задній M-диференціал.

Навіть якщо за максимальної потужності мотора побратими X3 M і BMW X4 M не стануть лідерами свого сегмента, за сукупним технічним параметрам і динаміці вони повинні опинитися серед кращих, пообіцяв голова відділення BMW M Франциск ван Міл. Дивно, але дату повної прем’єри «гарячої» пари німці так і не назвали. Швидше за все, камуфляж буде скинутий ще до кінця поточного року.