Паркетники Mitsubishi Outlander відкликані з-за дефекту люка

Паркетники Mitsubishi Outlander отозваны из-за дефекта люка 

У другому поколінні Outlander отримав на ряді ринків приставку XL і обзавівся двома клонами: Citroen C-Crosser і Peugeot 4007. Нещодавно вся трійця озивалася з-за дефекту двірників.

У березні 2015-го компанія Mitsubishi отримала в Японії «польовий звіт» з попередженням про проблематичном люка в даху на старих кросоверах Outlander. До розслідування було залучено виробник люка, фірма Webasto. Через два роки з’ясувалося, що пінополіуретан для рами обрано невдало: зміни температури і вологості негативно впливають на його властивості, тому скло може просто випасти з люка. Почалася глобальна відклична кампанія, яка зараз торкнулася Росії 20 934 Аутлендера, проданих з січня 2007-го по вересень 2009-го.

Паркетники Mitsubishi Outlander отозваны из-за дефекта люка 

Кількість відкликаних машин говорить, наскільки Outlander XL був популярний, адже люк, поряд з преміальною аудіосистемою Rockford Fosgate, входив в топову комплектацію за $44 990 (три мільйони рублів за нинішнім курсом).

З жовтня 2009 року рамка проводиться з іншого матеріалу, який успішно пройшов випробування, провалені попередником. Рішення проблеми — безкоштовна заміна скла разом з рамою. У США, за даними регулятора NHTSA, цієї процедури не уникне 56 641 автомобіль. Список «наших» VIN-номерів опублікував Росстандарт. Зауважимо, що неприємності з люком траплялися у компаній Audi, Cadillac, Land Rover і Volkswagen.