Паркетник Mazda CX-3 оновив моторну лінійку в Європі

Паркетник Mazda CX-3 обновил моторную линейку в Европе

Ми вже говорили, що зовнішні зміни в моделі невеликі. Нову решітку легко сплутати зі старою. Кращий ознака рестайлінгу анфас — хромовані смужки на кутах бампера, але вони покладені старшим комплектаціям, а «в базі» куточки порожні.

Субкомпактний кросовер Mazda CX-3 в березні почав цикл оновлення з версії для Північної Америки, в травні продовжив обновками на японській версії, а тепер європейське відділення розповів про своєму варіанті. Як і в Японії, головним подарунком шанувальникам марки став новий дизель Skyactiv-D 1.8 (115 л. с., 270 Н•м), запроваджений замість півторалітрового (105 л. с., 270 Н•м). Крім того, оновився бензиновий агрегат Skyactiv-G 2.0.

Паркетник Mazda CX-3 обновил моторную линейку в Европе

Якщо говорити про дизайн, то європейські зміни повторюють рішення на інших ринках. В салоні, зокрема, з’явилися кольорова окантовка дефлекторів (Soul Red Crystal), а на тунелі — кнопка електронного стоянкового гальма.

Бензинова «четвірка» не просто перенастроєна з урахуванням нових норм щодо викидів Euro 6d-TEMP і стандарту вимірювань RDE, але і допрацьована. Зокрема, тут змінені поршні і форсунки, з 20 до 30 МПа піднято тиск уприскування, поліпшений прогрівання холодного двигуна. Дволітровий агрегат Європі запропонований у двох версіях — на 121 «конячку» (до рестайлінгу було 120) і на 150 сил. Максимальний крутний момент однаковий при будь форсировке — 206 Н•м (до оновлення було 204 Н•м). Мотору на 121 силу покладається тільки передній привід, на 150 — тільки повний, а дизель може бути як моно-, так і повнопривідним. Проте з усіма двигунами можна вибирати коробку передач: «механіка» або «автомат» (по шість ступенів).

Паркетник Mazda CX-3 обновил моторную линейку в Европе

Модель отримала покращений радарний круїз-контроль, поєднаний з фронтальною камерою (раніше він працював на швидкості вище 30 км/год, тепер уже з нуля, тобто реалізує функцію Stop & Go), оновлену систему автоматичного гальмування (краще бачить пішоходів), салонне дзеркало з автозатемненням.

Дизельний варіант з переднім приводом на «механіці» — самий ощадливий в гамі: 4,4 л/100 км в змішаному циклі. На жаль, до рестайлінгу дизельний паркетник з тієї ж трансмісією витрачав чотири літри рівне — така ціна за зниження шкідливих викидів і поліпшення динаміки. Новий 115 сильний мотор з «ручкою» дозволяє прискоритися до сотні за 9,9 с проти 10,1, необхідних 105-сильного попереднику. Про перспективу появи паркетника CX-3 в Росії можна сказати те ж, що й раніше: в цілому ця ідея представництва марки подобається, але ніяких термінів назвати там не готові. Натомість російське відділення пообіцяло оновлену Мазду 6 до кінця нинішнього року.