Паркетник Ford Edge отримав штучний інтелект в приводі

Паркетник Ford Edge получил искусственный интеллект в приводе

Модель другого покоління на російському ринку не представлена, але шанс на появу у нас є. Тому потроху придивляємося.

Автоматичне підключення другої осі «за необхідності», як і гнучкий розподіл тяги, — не новина для моделей з повним приводом. Але і тут завжди знайдеться, що поліпшити. Компанія Ford повідомила, що на кросовері Edge 2019 модельного року відбудеться дебют системи All-wheel-drive Disconnect з технологією штучного інтелекту і так званої нечіткою логікою. Мова, стало бути, не про реформу «заліза» (у випадку з Еджем — багатодисковою муфти в приводі задньої осі), а про більш розумною програмі управління, ніж була раніше.

Паркетник Ford Edge получил искусственный интеллект в приводе

При перших же ознаках пробуксовки або визначенні несприятливої дорожньої обстановки задня вісь може бути підключена за частки секунди, але при цьому без ривка, досить плавно.

У хороших умовах руху Edge стовідсотково передньопривідний, що відображено в слові Disconnect. Бортовий комп’ютер збирає інформацію з десятків датчиків, від швидкості обертання коліс до температури на вулиці. Система навіть знає, чи працюють склоочисники і є ззаду причіп. Алгоритм прийняття рішення, підключати чи другу вісь і в якій мірі, тут нелінійний і нагадує принципи роботи нейронних мереж, причому на обдумування йде десять мілісекунд. Для водія це означає непомітний перехід між моно – і повним приводом. При цьому All-wheel-drive Disconnect може перекинути назад до 100% тяги.

Паркетник Ford Edge получил искусственный интеллект в приводе

Нинішній Edge на платформі CD4 з’явився в 2014 році, і в цьому пережив оновлення, яке поповнило гаму 340-сильною модифікацією ST (фото під заголовком), розкішним варіантом Elite Titanium (на цьому знімку), а в Європі — дизелем нового покоління 2.0 EcoBlue у версії з двома турбокомпресорами і віддачею в 238 «конячок».

Система All-wheel-drive Disconnect допомагає економити пальне. Розробники розповіли і про інших ідеях, що сприяють економії. Про впровадження восьмиступенчатого «автомата» замість шестиступенчатого ми згадували. Ще в Едже організовано прискорений прогрів трансмісії від тепла двигуна, залита трансмісійна рідина зі зниженою в’язкістю, поставлена штатна система start/stop і додана функція відключення подачі палива при уповільненні.

Паркетник Ford Edge получил искусственный интеллект в приводе

Нещодавнє оновлення принесло машині і новий селектор «автомата» у вигляді шайби. (На знімку — салон комплектації Titanium.)

Є тут рециркуляція відпрацьованих газів, що знижує шкідливі викиди, а заразом дозволяє при тій же швидкості збільшити кут відкриття дросельної заслінки. Це знижує насосні втрати в ДВС. Кросовер Edge ST 2019 року з мотором 2.7 EcoBoost тепер витрачає в змішаному циклі EPA 11,2 л/100 км проти 11,76 л на Едже Sport 2018-го, який замінює. А адже новенький ST ще на 20 сил могутніше Спорту.