Модель Volkswagen Beetle Final Edition завершить кар’єру Жука

Модель Volkswagen Beetle Final Edition завершит карьеру Жука

Було б шкода завершити історію моделі, що налічує понад сімдесят років. А поки фанатам Жука в США запропонована особлива версія, яка з нагоди трохи прикрашена.

Випуск видання Volkswagen Beetle Final Edition підтвердив чутки про відставку Жука. У липні 2019 року виробництво моделі нинішнього, третього покоління у місті Пуебла (Мексика) буде припинено. Перспектива появи четвертого — примарна. Президент американського крила Фольксвагена Хинрич Вебкин заявив: «Зараз планів заміни моделі Beetle немає. Але ніколи не говори ніколи». Фантазії про електричному або змішаному Жука, мабуть, так і залишаться фантазіями. Втім, Вебкин нагадав про концепт I. D. Buzz, створеному за мотивами знаменитого «автобусика» Volkswagen Type 2 1950-х років. Інтерес до реінкарнації історичних моделей у фірми є. Запасемося терпінням.

Модель Volkswagen Beetle Final Edition завершит карьеру Жука

Фінальної серії доступні три звичайних для Бітла кольору (Pure White, Deep Black Pearl, Platinum Grey), а також два унікальних — Safari Uni і Stonewashed Blue. На кабріолетах в комплектації SEL з будь-яким кольором кузова, окрім Safari, можна також замовити коричневий колір для даху.

Модель Beetle Final Edition можна буде придбати в двох кузовах (хетч або кабріолет), а також у двох рівнях комплектації (SE і SEL). Хромовані акценти по периметру, дзеркала в колір кузова і обігріваються форсунки омивача стандартні для фінальної серії хетча (на кабріолеті вони і так входять у базу). На рівні SEL додані біксенонові фари, діодні ходові вогні і ліхтарі. Відрізняються комплектації і діаметром колісних дисків (17 дюймів на SE і 18 на SEL). В довершення, на всіх Жуках Final Edition шильдик Turbo на кормі замінюється на Beetle.

Модель Volkswagen Beetle Final Edition завершит карьеру Жука

Кнопка запуску двигуна, мультируль, накладки на педалі з нержавіючої сталі, клімат-контроль входять у фінальну комплектацію. Оздоблення крісел: комбінована тканина/шкіра з ромбовидної прострочуванням на SE і шкіряна з прострочуванням «алмазами» на SEL. Відрізняється від простих Жуків і передня панель (чорний глянець на консолі і вставка Safari Uni).

Автомобілі також комплектуються мультимедійними системами — Composition Media (SE) і Discover Media (SEL), при цьому другу можна доповнити преміальної аудіосистемою Fender. Стандартному на всіх версіях є контроль за сліпими зонами дзеркал, а в SEL до нього додано датчики паркування спереду і ззаду. Мотор для фінального видання запропоновано лише один: «турбочетвірка» 2.0 з віддачею 176 к. с. і 250 Н•м. Вибору трансмісії теж немає — тут встановлено шестиступінчастий «автомат». Діапазон цін на прощальне видання: від $23 940 (хетчбек SE) до $30 890 (кабріолет SEL).