Модель Abarth 124 Spider оновиться для американського ринку

Модель Abarth 124 Spider обновится для американского рынка

Навряд чи мова йде про повноцінне рестайлінг. У всякому разі фрагменти машини в видеотизере (він показаний нижче) схожі на деталі колишньої версії. Але ряд технічних поліпшень на 2019 модельний рік цілком передбачуваний.

Родстер Abarth 124 Spider з’явився два з половиною роки тому. І хоча віддачею він не блищав (його мотор 1.4 MultiAir Turbo видавав 170 л. с. і 250 Н•м), за характером машина вийшла заводний, за що варто дякувати, звичайно, спорідненість з дуже легкої Маздою MX-5 (у сестер загальні шасі і левова частка кузова, але різні двигуни). На цьому тижні виробник має намір показати перероблений варіант спайдера.

Задній бампер, фари, диски, вихлопні патрубки ідентичні нинішньої моделі. Пояснення до ролика пропонує послухати новий звук. Стало бути, легко припустити зміни у вихлопній системі, а може, і інші настройки двигуна.

Американське крило компанії FCA не супроводжувала анонс ніякими технічними деталями. Можна припустити, що Abarth 124 Spider стане трохи могутніше. В якості прикладу варто навести особливу версію «п’ятисотого» Фіата — Abarth 695 Rivale з аналогічним мотором. Показаний у минулому році хетчбек отримав агрегат, форсований до 180 л. с. (250 Н•м). Споріднена, але при цьому суперничає Mazda MX-5 теж змушує ворушитися. Її дволітровий мотор Skyactiv-G у липні збільшив потужність зі 160 до 184 сил. Крім того, оновленого «зарядженого» 124-му в США може перепасти щось з арсеналу моделі Abarth 124 GT, представленої в Женеві в березні. Скажімо, знімний вуглепластиковий жорсткий верх.