Марка Great Wall повністю присвятить себе пікапам

Марка Great Wall полностью посвятит себя пикапам

Це нова модель Great Wall Wingle 7, приєдналася до «п’ятірки» і «шістці». У неї два варіанти довжини (5095, 5395 мм) і колісної бази (3050, 3350). Ширина і висота — 1800, 1760 мм

Концерн Great Wall Motor (GWM) створив відокремлений бренд Great Wall Pickup (пишеться ієрогліфами), який повинен увійти в трійку кращих виробників пікапів в світі. Лідерство в Китаї мається на увазі само собою: через пару років марка буде продавати щорічно по 200 000 вантажівок і захопить до 40% ринку. План по випуску нових моделей до 2021-го виглядає як 5+N, тобто на шість штук можна розраховувати. Виходить, що в структурі GWM за кросовери відповідають Haval і Wey, електромобілі лежать на плечах бренду Ora, а Great Wall викине з лінійки останній седан С30 і кине всі сили на пікапи Wingle. Як раз дозріла флагманська «сімка».

Марка Great Wall полностью посвятит себя пикапам

Зрозуміло, що у вантажної платформи теж дві версії по довжині — 1380 і 1680 мм. Ширина — 1460, висота бортів — 480 мм Кабіна залишається подвійної в будь-якому випадку.

Для рамного пікапа Wingle 7 передбачені задній і повний привід, що підключається, турбодизель 2.0 (143 к. с., 315 Н•м) і шестиступінчаста «механіка». У салоні є мультируль, медіацентр з сенсорними дисплеєм, клімат-контроль, обігрів передніх сидінь, «круїз» і так далі. Ціни поки не названі, дата старту продажів теж. Немає сумнівів, що Great Wall, ставши «пикапским» брендом, посилить експансію на зарубіжних ринках. У тонкощах стратегії будемо розбиратися, коли з’явиться чіткий документ англійською.