Марка Citroen знайшла нового шефа по дизайну

Марка Citroen обрела нового шефа по дизайну

Арт-коледж в Каліфорнії, Ghia, Zagato, BMW (включаючи відділення BMW M), Great Wall Motors (у тому числі бренди Wey і Haval), а також KIA — ключові сторінки кар’єри Леклерка.

Всього рік встиг попрацювати 46-річний П’єр Леклерк головним стилістом у компанії KIA. З першого листопада він перебереться в нове крісло: займе пост глави дизайну бренду Citroen. Леклерк буде підкорятися безпосередньо Жану-П’єру Плуе, шеф-дизайнеру всієї групи PSA, і замінить пішов з концерну Олександра Мальваля, який відповідав за вигляд Сітроенів з 2012 року.

Марка Citroen обрела нового шефа по дизайну

Леклерк надав Хавейлам дещицю екстравагантності в зовнішності (на фото концепт HB-02 Blue Label). А вона завжди була властива Ситроенам. Праворуч: кабріолет Ford StreetKa (2003-2005 рр..), ще одне творіння П’єра, яке ніяк не назвеш буденним.

«Я хотіла б подякувати Олександра Мальваля за його внесок в оновлення стилю Citroen і за високий рівень наших дискусій. Я бажаю йому успіхів на все життя. Впевнена, що призначення П’єра Леклерка дозволить нам почати новий етап творчості. Ми запропонуємо моделі з ще більш сильним дизайном, продовжуючи фокусуватися на комфорті, який є важливим для бренду», — заявила Лінда Джексон, генеральний директор компанії Citroen. Новинки цього року, звичайно, підготовлені без участі П’єра, а в перспективі — поновлення та випуск нових моделей, електрифікація «всього і вся», а також посилення напрямки комтранса.