Кросовер Skoda Kodiaq RS розкрив деталі дизайну

Кроссовер Skoda Kodiaq RS раскрыл детали дизайна

На малюнку колісні диски, звичайно, перебільшив, але в реальності діаметр буде зовсім непоганий: 20 дюймів.

У Парижі чехи мають намір розкрити всі деталі «зарядженої» моделі Skoda Kodiaq RS, а поки продовжують видавати крихти інформації. Встановив своєрідний рекорд Нюрбургрінга кросовер (найкращий час серед семимісних моделей) нині постав перед нами у вигляді тізерів.

Кроссовер Skoda Kodiaq RS раскрыл детали дизайна

Серед інших обновок паркетника в цій модифікації помітна перекроєна емблема моделей RS з червоною буквою V.

Кроссовер Skoda Kodiaq RS раскрыл детали дизайна

Одна з відмінних рис версії RS: глянцево-чорні акценти, від решітки радіатора до рейлінгів та дзеркал. Хромовані патрубки оригінальні, хоча викликають у пам’яті Sportline. Ще «ер-еске» покладено відбивач у всю ширину заднього бампера.

Розганяти паркетник покликаний 240-сильний битурбодизель 2.0 (500 Н•м). У базове оснащення моделі увійдуть повністю світлодіодні фари. Вперше на кросоверах Шкоди у вигляді опції запропоновано «металік» Race Blue на кузові. Зовні розпізнати топовий варіант Кодиака можна буде і по колісним дискам, і за оригінальними бамперами (передній отримає незвичайну вигнуту вставку), і червоними гальмівними супортами, що обіймають «17-дюймові» гальмівні диски.

Кроссовер Skoda Kodiaq RS раскрыл детали дизайна

Двоколірні сріблясто-антрацитовые колісні диски названі Xtreme.

Нагадаємо, що у Шкоди в планах ще чимало цікавих машин, купеподібний побратим Кодиака — Kodiaq GT, принципово новий хетчбек сегменту С (його предвестит концепт Vision RS), оновлений Superb, а в майбутньому — сім’я електрокарів на перспективною модульної «візку» MEB.