Кросовер BMW X2 M35i порадував технічними новаціями

Кроссовер BMW X2 M35i порадовал техническими новациями

Оформлення екстер’єру Cerium Grey засноване на комплекті X2 M Sport Package. У передній бампер вбудовані нові повітрозабірники, які необхідні переробленою системою охолодження двигуна. Передбачені легкосплавні диски M Sport діаметром 19 або 20 дюймів.

У крос-хетча BMW X2, який баварці називають Sports Activity Coupe, з’явилася топова версія M Performance під назвою BMW X2 M35i. Їй дісталася нова і найпотужніша для бренду «четвірка» 2.0 TwinPower Turbo (306 л. с., 450 Н•м) в поєднанні з восьмиступінчастим «автоматом» Steptronic і повним приводом xDrive. Максимум тяги доступний вже з 1750 об/хв, всі сили реалізуються в діапазоні 5000-6250 обертів. Розгін до сотні займає 4,9 с, максимальна швидкість — 241 км/год, а комбінований витрата палива не перевищує 8,4–8,1 л/100 км

Кроссовер BMW X2 M35i порадовал техническими новациями

Унікальний спойлер на кришці багажника входить в стандартне оснащення. Випускна система з двома патрубками діаметром 100 мм обіцяє «особливо спортивний звуковий спектр».

Кроссовер BMW X2 M35i порадовал техническими новациями

В інтер’єрі теж застосований пакет M Sport. Нові передні M-крісла (опція) виготовляються в трьох варіантах обробки, в тому числі з перфорованою шкірою Dakota і алькантарою. Обладнання відповідає максимальній комплектації BMW X2.

«У базі» йде підвіска M Sport з жорсткими пружинами, а у вигляді опції можна буде замовити адаптивну з двома режимами. Технічна новинка — «фронтальний» диференціал M Sport, знижує можливі втрати тяги на передніх колесах під час динамічних маневрів. Гальмівна система M Sport з пофарбованими в синій колір Dark Blue супортами наділена сталевими дисками діаметром 18 дюймів спереду і 17 ззаду. Виробництво BMW X2 M35i в Регенсбурзі почнеться в листопаді, але продажу на європейських ринках стартують лише в березні 2019 року. Приблизно тоді ж кросовер прибуде в Росію.