Кросовер BMW Vision iNext відсвяткує прем’єру у літаку

Кроссовер BMW Vision iNext отпразднует премьеру в самолёте

Всі назви для батарейних SUV баварці вже зареєстрували. Варіант BMW iX3 використаний, а «ай-нексту» як флагману покладається iX9.

У той час як Audi і Mercedes намагаються обігнати один одного з серійним електричним паркетником, BMW неспішно поширює тизери концепту. Той факт, що iNext — кросовер, зацікавлена публіка здогадалася сама. А баварці між тим перейшли від слів до фото і відео. У двох останніх релізах по темі весь текст складається з п’яти слів: «BMW Vision iNext — coming soon». Це означає, що вершину інноваційних технологій бренду вперше почнуть показувати дев’ятого вересня, причому вельми незвичайним способом.

Задом «хатинка» вже повернулася. Здається, дизайнери Йозеф Кабан і Домагой Дукеч створили суміш седана і кросовера з кришкою багажника замість п’ятої двері. Така химера входить в моду.

Шоу-кар буде п’ять діб перебувати в літаку Boeing 777F авіакомпанії Lufthansa, що летить за маршрутом Франкфурт — Мюнхен — Нью-Йорк — Сан-Франциско — Пекін — Франкфурт. Презентації для 300 представником ЗМІ пройдуть на землі, але прямо на борту, де заготовлено близько 30 тонн різноманітних матеріалів, наприклад, 165 світлодіодних модулів, десять проекторів і 7,5 км проводів. Все господарство необхідно швидко монтувати і розбирати перед зльотом. Лайнер зможе прийняти гостей через вісім годин з моменту посадки. Через чотири години після закінчення заходу він знову підніметься в небо. Авіатур BMW Vision iNext World Flight по трьох континентах — безпрецедентний.