Корпорація Toyota оголосила про відкликання понад мільйон гібридів

Корпорация Toyota объявила отзыв более миллиона гибридов

Нинішня акція для Пріуса одна з найбільш масштабних, але не найбільша. Приміром, у 2016 році Toyota відкликала 2,87 млн автомобілів, включаючи Prius, із-за ризику витоку палива. Але з кампаніями по подушках безпеки Takata поки ніщо не зрівняється.

Частина джгута проводів, підключеного до блоку управління силовою установкою, може стикатися з кришкою цього блоку. В такому випадку проводка з часом буде перетираться і нагріватися. Вірогідні коротке замикання і займання. Як повідомляє агентство Bloomberg, реальних пожеж не було, але один інцидент із задимленням зафіксовано. Глобальна відклична кампанія стосується хетчбека Toyota Prius і гібридної версії кросовера Toyota C-HR. Під підозрою виявилося 1,03 млн машин, вироблених до червня 2015 року по травень 2018-го.

Корпорация Toyota объявила отзыв более миллиона гибридов

Паркетник C-HR пропонується в Росії з червня. Гібридної версії з «атмосферником» 1.8 і двома електромоторами (разом 122 л. с.) у нас немає, тому відбій.

Найбільша частина постраждалих машин, 554 000 штук, була продана в Японії, 192 000 — в США, інші знайшли покупців в інших країнах. Сервісмени перевірять проводку і або замінять джгут новим, із захисною втулкою, або добре ізолюють старий. У нас відгук Приусов буде оголошено Росстандартом, коли сервісні центри зможуть його провести. Навіть при цінах від 2,2 млн рублів пара сотень хетчбеків четвертого покоління в РФ набереться.