Концепт Skoda Vision RS виявився заряджати спортивним гібридом

Концепт Skoda Vision RS оказался заряжаемым спортивным гибридом

Концепт натякне на вигляд майбутнього серійного хетчбека (він вже катається по дорогах у маскуванні, так і без плівки попадався). А силова установка шоу-кара — явне вказівку на майбутню електрифікацію RS-моделей.

Автосалон в Парижі відкриється вже наступного тижня, а компанія Skoda продовжує гру в тизери. Чехи виклали в мережу пару нових малюнків п’ятидверного хетчбека Vision RS, а також нові скетчі салону, демонструють ряд цікавих деталей. Втім, куди важливіше, що тепер розкрито технічні характеристики шоу-кара. Перед нами гібрид з зарядкою від мережі і бензоэлектрической силовою установкою з комбінованою віддачею в 245 л. с. Решітка радіатора, пороги, корпуси дзеркал, спойлер і дифузор з вуглепластика підкреслюють спортивну спрямованість проекту.

Концепт Skoda Vision RS оказался заряжаемым спортивным гибридом

Гібрид оснащений літієво-іонною батареєю ємністю 13 кВт•год, яку можна зарядити всього за 2,5 години. Номінальний пробіг тільки на одному електриці дорівнює 70 км.

В основі силового агрегату лежить наддувний мотор 1.5 TSI з віддачею в 150 л. с., який доповнено тяговим електродвигуном потужністю 102 л. с. Спільно вони розвивають до 245 «коней», цього вистачає, щоб розігнати хетч з нуля до сотні за 7,1 с, а з 80 до 120 км/год за 8,9 с. Настільки підтягнутий автомобіль того ж і економічний. Зрозуміло, з урахуванням того, що частина тестовій дистанції він здатний пройти без запуску ДВЗ. У результаті компанія заявляє дуже низькі викиди вуглекислого газу: 33 г/км.

Концепт Skoda Vision RS оказался заряжаемым спортивным гибридом

Ряд ескізів салону нам вже показували. Тут цікаві гоночні крісла з кишеньками для карт, а також обертові контролери у виїмках на спицях рульового колеса.

Компанія пообіцяла показати на кузові Vision RS нову «діамантову білу фарбу з ефектом іскор, з ледь помітним синюватим відливом, в яку додані органічні пігменти, що відображають інфрачервоне випромінювання. Тим самим знижується температура в машині і економляться витрати на кондиціонування. До того ж усередині будуть «веганські» матеріали. Скажімо, на кріслах — поєднання алькантара з «вуглецевим» текстилем, зробленим з переробленого на 100% переробленого поліестеру. Килимки в хетчбек — з екологічного матеріалу Piñatex, що отримується з листя ананасового дерева. Нарешті, на підставі крісел глядачі побачать невеликі прапори Чехії, якими автори шоу-кара вирішили відзначити сторіччя Чехословаччини.