Компанія Volkswagen представила серійну платформу MEB

Компания Volkswagen представила серийную платформу MEB

Платформа MEB представлена в рамках кампанії Electric for all (у вільному перекладі «електромобілі для всіх»). Колишні електричні легковика начебто хетча e-Golf все-таки були похідними від бензинових. Нова ера — моделі, спочатку спроектовані як електрокари.

Модульна електрична «матриця» MEB (її абревіатура взята не з англійської, а з німецького написання — Modulare E-Antriebs-Baukasten), здавалося б, вже була представлена світу — разом з шоу-каром Volkswagen Budd-e у 2016 році. Але зараз компанія знову заявила про світової прем’єри, на яку журналісти були запрошені в Скляну мануфактуру в Дрездені. В чому різниця? Тоді йшлося про концепт, а тепер «живцем» показана остаточна варіація універсальної электромобильной платформи.

Компания Volkswagen представила серийную платформу MEB

Ключові компоненти платформи MEB. Зверніть увагу: з самого початку в неї закладена бездротова зарядка тягової батареї. Хоча, швидше за все, такий пристрій виявиться опцією.

За ідеологією «візок» MEB нагадує ті системи, на яких ряд інших компаній вже створювали або зараз створюють електромобілі «з нуля»: центральний блок плоскої тягової батареї обрамлений підрамниками з приводними модулями і допоміжними системами. Закладена гнучкість в установці різних за характеристиками електромоторів і різних за ємності батарей (якщо судити по шоу-карів — аж до 101 кВт•год). Відмінності — в деталях. Тут все адаптовано до масового випуску. Німці підкреслюють, що хочуть перетворити електромобілі з нішевого продукту в бестселер, а отже, пройти з MEB той же гігантський шлях, що був пройдений з «поперечної матрицею» MQB.

Компания Volkswagen представила серийную платформу MEB

Так, час зарядки машин на MEB змінюється в залежності від типу станції. Кольорові смуги позначають відсоток наповнення акумулятора. Від швидкісний зарядки постійним струмом 80% батареї можна «заправити» за 30 хвилин або навіть швидше. Домашня зарядна станція впорається за 4-6 годин.

Відомо, що в першу чергу MEB послужить базою для кількох електрокарів марки Volkswagen з сімейства ID. (в останньому релізі німці залишили у цього індексу лише одну точку після літери D), а також інших марок концерну, скажімо, Шкоди. Взагалі, тільки бренд Volkswagen до 2020 року має намір продавати по 150 000 ID-карів в рік, з них 100 000 хетчбеків ID, які стануть на конвеєр заводу в Цвіккау в кінці 2019-го. До грудня 2022 року концерн буде випускати вже 27 моделей на платформі MEB під чотирма брендами. Заявлено, що тільки в «першій хвилі» цих електрокарів на базі загальної їх буде вироблено не менше десяти мільйонів штук. А від ефекту масштабу будуть знижуватися витрати і «з’являтися» привабливі ціни.

Компания Volkswagen представила серийную платформу MEB

Пан’європейська мережу швидкісних зарядних станцій Ionity створюється групою Volkswagen, Даймлер, Фордом і BMW. Остання відповідає за дизайн зарядних колонок. Праворуч: прототип домашньої станції Volks-Wallbox, призначеної для зарядки сімейства ID.

На «нову електричну мобільність» концерн запланував інвестиції в розмірі шести мільярдів євро, з них 1,3 млрд виділено на розвиток заводів компонентів в Брауншвейгу, Зальцгиттере і Касселі. Вони будуть випускати для MEB акумуляторний блок, ротори і статори, готові електродвигуни та компоненти приводу відповідно. Крім того, в Зальцгиттере вже працює центр компетенції по батареях, де придумуються нові їх варіації і налагоджено лабораторне виробництво акумуляторів. Основний центр розвитку всієї родини ID в цілому — це Вольфсбург, ну а Zwickau є першим підприємством, на якому почнеться випуск моделей на «матриці» MEB, але не останнім.