Компанія УАЗ почала постачання позашляховиків в Мексику

Компания УАЗ начала поставки внедорожников в Мексику

«Мексика — країна пікапів, їх тут багато. Мексика — наша країна, ми тут однозначно приречені на успіх», — заявляв рік тому директор з експорту УАЗа Андрій Дорофеєв.

У Мексиці є власний UAZ (Universidad Autónoma de Zacatecas): університет Сакатекаса в цьому році відзначає 50-річчя і тому з’являється в національних новинах. Про наш UAZ місцеві ЗМІ зараз чомусь не пишуть, а адже Ульяновський автозавод починає в країну «великі постачання всього модельного ряду». Мова йде про кілька сотень машин в рік. До кінця 2018-го прибуде 100 Хантеров, а також тестові зразки Патріота, Пікапа, Профі і «мінівена УАЗ-2206».

Компания УАЗ начала поставки внедорожников в Мексику

Експортні назви «мінівена» пора колекціонувати. До китайського визначення All-terrain off-road MPV та італійському Bukhanka приєднується назва стародавнього міста Узбекистану. Чи То ще буде. У «географію УАЗа», схоже, входять Болівія, Гаїті, Куба, Нікарагуа, Парагвай, Чилі та Еквадор.

Мексиканським дистриб’ютором ульяновців стала Logistics Dynamics Corporation (LDC, вона ж LDE) в місті Монтеррей, яку не слід плутати з американською фірмою Logistic Dynamics, Inc. У 2017-му корпорація імпортувала 39 автомобілів, почала омологацию, сертифікацію і вивчення попиту. На плечі LDC лягає створення дилерської мережі і післяпродажне обслуговування. Офіційний сайт представляє п’ять моделей (Патріот, до речі, перейменований в Patrol), але без цін. На 2019 рік заплановані постачання з трьохсот машин з гаком, відкриття дилерських центрів в Канкуні і Гвадалахарі. У червні має запрацювати школа позашляхового водіння в Мехіко.