Компанія SEAT випробує технологію «персонального звуку»

Компания SEAT испытает технологию «персонального звука»

Водій прислухається до підказок навігатора, а передній пасажир слухає музику з планшета, однак в салоні стоїть тиша. Конкретно цей приклад використання обіцяють незабаром продемонструвати SEAT і Noveto.

Ізраїльська фірма Noveto розробила, як вона вважає, революційну технологію передачі звуку з будь-якого пристрою прямо у вуха людини. В автомобілі це означає, що кожен окремий пасажир може отримувати «персональний саунд» високої якості без колонок або навушників, не турбуючи інших пасажирів. Перша в світі система «динамічно сфокусованого звуку» Sowlo допомогою камер та інших датчиків постійно відстежує положення голови користувача. Тим часом аудіосигнал від будь-якого джерела проходить комп’ютерну обробку, після чого звук з компактних перетворювачів (динаміків) направляється точно в ціль. Марка SEAT вважає, що Sowlo здатна повністю змінити інтерфейс всередині автомобіля, тому уклала з Noveto угоду про тестування унікальної технології.

Компания SEAT испытает технологию «персонального звука»

Фірма Noveto (її представники стоять під лого Сеата) була заснована в 2011 році спеціально для реалізації ідеї SPS (Smart Personal Sound). Вже готовий демонстратор технології, який ізраїльтяни показують на профільних виставках типу CES в Лас-Вегасі.

Керівництво Noveto вже організувало спеціальну команду для інтеграції технології Sowlo в автомобіль Сеата. Імпортер бренду в Ізраїлі, компанія Champion Motors, надає всебічну підтримку. Проміжні результати будуть представлені у грудні. Іспанці відзначають — це перший з восьми проектів з ізраїльськими стартапами в рамках програми XPLORA, яка покликана знайти нові рішення для мобільності майбутнього.