Компанія Mazda відкрила завод двигунів у Владивостоці

Компания Mazda открыла завод двигателей во Владивостоке

Все виробництво моторів вмістилося в одному корпусі загальною площею 12 600 м2. Головки блоків циліндрів обробляються в окремому цеху. Також відособлені зона внутрішньої логістики і адміністративно-побутовий сектор.

Сьогодні на території випереджаючого розвитку «Надеждинская», яка розташована в 32 км від Владивостока підприємство «Мазда Соллерс Мануфэкчуринг Рус» відкрило нову виробничу площадку. Тут будуть випускатися чотирициліндрові бензинові двигуни Skyactiv-G для кросовера CX-5, седана Mazda 6 і інших моделей. Проектна потужність — 50 000 моторів у рік. За 2017-й Mazda продала в Росії 25 910 автомобілів, стало бути, приблизно половина продукції піде на експорт в Японію.

Компания Mazda открыла завод двигателей во Владивостоке

В урочистій церемонії відкриття взяли участь президент Володимир Путін і прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе, залишили автографи на першому зібраному двигуні.

Обладнання для конвеєра нового заводу російські інженери монтували разом з японськими. На технологічній лінії є кілька цілком роботизованих стендів, що виключають ручну працю. Глава Соллерса Вадим Швецов зазначив, що підприємство стане першим, але не останнім високотехнологічним проектом на Далекому Сході, а голова ради директорів Мазди Масамичи Когаи пообіцяв заводу розвиток на рівні інших міжнародних виробничих майданчиків.