Компанія KIA внесла ряд поліпшень в свої моделі

Компания KIA внесла ряд улучшений в свои модели

Седан Kia Cerato початку року змінив покоління, але на нашому ринку буде оснащений знайомими агрегатами: 128-сильним 1.6 (шестиступінчастою «механіка» або «автомат» на вибір) і 150-сильним 2.0 (тільки «автомат»). В продажу з жовтня.

У KIA на Московському автосалоні — один з найбільших стендів. Відвідувачам запропоновано поглянути на автомобілі, з якими раніше можна було познайомитися онлайн. Насамперед, це новий хетчбек Ceed і його побратим-універсал Ceed Sportswagon. Ми вже розповідали про них докладно. Зазначимо лише, що Ceed не просто змінив покоління, але став немов дорослішими: вперше на ньому можна побачити повністю світлодіодні фари, а на варіантах з автоматичними трансмісіями з’явився селектор режимів руху Drive Mode Select. Також на Сіде впроваджено автопілот другого рівня Drive Wise з асистентом руху на смузі.

Компания KIA внесла ряд улучшений в свои модели

Універсал Ceed Sportswagon з’явиться в Росії в продаж трохи пізніше, ближче до запуску будуть оголошені ціни. Нагадаємо, що Ceed хетчбек вступив на наш ринок 29 серпня за ціною від 949 900 рублів.

Оновлений кросовер Sportage у продажу в Росії з’явиться тільки в листопаді. Однак на ММАС компанія підтвердила додавання в асортимент його моторів «атмосферника» 2.4 GDI, а також введення нового поєднання: дизеля 2.0 з восьмиступінчастим «автоматом». Це явно підвищить привабливість і без того однією з найпопулярніших моделей на російському ринку (близько 20 тисяч примірників продано за січень-липень).

Компания KIA внесла ряд улучшений в свои модели

Ліфтбек Stinger не оновлювався, але продовжив поліпшуватися в дрібницях. Приміром, на версіях GT і GT Line центральний восьмидюймовий дисплей став безрамковий, добавлена навколишнє підсвічування салону.

Компанію побратимам склав оновлений паркетник Sorento Prime, який додатково покращився на 2019 модельний рік (зокрема, в комплектації Premium і GT Line з’явився проекційний екран на лобовому склі). Є доопрацювання та в сімействі Rio — шумоізоляція капота, круїз-контроль з обмежувачем швидкості і оновлена решітка на седані. Що приємно, коригування не вплинули на стартові цінники.