Компанія Aston Martin побудує власний мотор V6 Turbo

Компания Aston Martin построит собственный мотор V6 Turbo

Схему з двигуном за спинками крісел фірма Aston Martin зазнала ще в 1979 році на концепті Bulldog (на фото). Але до сучасної Валькірії на дорожніх моделях така компоновка не застосовувалася (гоночних було повно).

Генеральний директор компанії Aston Martin Енді Палмер розповів про розробку наддувного двигуна V6. Такий агрегат з’явиться на среднемоторной гіперкар Project 003, де буде доповнений гібридною системою, подібною до формульної KERS. Також бос в інтерв’ю виданню Auto Express підтвердив інформацію про підготовлюване среднемоторной суперника для Ferrari 488 GTB. Робоча назва проекту — AM9. Зі старшим 003 його буде споріднення дизайнерський мову (схожий стиль) і частково техніка.

Компания Aston Martin построит собственный мотор V6 Turbo

А тут офіційний ескіз ще однією прийдешньої новинки: DBS GT Zagato — це дорожня модель з дуже обмеженим тиражем, заснована на шасі моделі DBS Superleggera (подробиці нижче).

Прайс на купе Valkyrie становить близько 2,5 млн фунтів, а на AM9 він виявиться в районі 200 000 фунтів. Між ними видно занадто великий розрив. Як раз Project 003 його і заповнить. Палмер сказав, що «нуль-нуль-третя» модель націлена на конкуренцію з такими купе, як Porsche 918 Spyder, McLaren Senna і LaFerrari (а нам більше згадується шестициліндровий Ford GT). Стало бути, ціна на Project 003 складе близько одного мільйона фунтів. Купе Project 003 зберуть в кількості 500 штук. З’явиться воно в 2021-м. А ще раніше нам повинні показати куди більш рідкісні автомобілі.

Компания Aston Martin построит собственный мотор V6 Turbo

Купе DB4 GT Zagato Continuation продовжить перерваний випуск лімітованої моделі DB4 GT Zagato 1960 року. Правда, нинішній машині шлях на громадський дороги замовлений — їй доступні лише треки і закриті заходи для колекціонерів і фанатів.

До сторіччя ательє Zagato, яке припадає на 2019 рік фірма Aston Martin готує спільний з бюро проект. Буде створено футуристичне на вигляд купе DBS GT Zagato, а також ретрокар DB4 GT Zagato Continuation, тобто «відновлений» історичний спорткар — його зберуть точно за історичними кресленнями: трубчаста рама, алюмінієві зовнішні панелі і рядна «шістка» на 385 сил. Разом ці дві машини складуть колекцію під назвою DBZ Centenary Collection. Цікаво, що моделі не можна буде придбати окремо. Продадуть їх тільки парами: один DBS GT Zagato плюс один DB4 GT Zagato Continuation. І випущено буде всього 19 таких пар. Вартість кожної — шість мільйонів фунтів.