Компакт Chery Tiggo 7 спробує врятуватися у версії FLY

Компакт Chery Tiggo 7 попробует спастись в версии FLY

Основні відмінності зібрані в решітці і передньому бампері. У стандартної «сімки» логотип розташований по центру «гриля» і пронизав тонкої планкою, а в нижній частині передка немає і натяку на посмішку. У варіанті FLY йдуть накладки на пороги, чорний спойлер і нові колісні диски.

Молодіжний паркетник Chery Tiggo 7 вийшов на китайський ринок у вересні 2016 року і в листопаді-грудні знаходив більше 10 000 покупців в місяць. Повторити цей успіх компакт більше не зміг: у липні і серпні 2018-го продажі впали до 1500 штук. Списувати «сімку» в утиль виробник не хоче. Знижувати нескромну базову ціну в 97 900 юанів (близько 950 тисяч рублів) теж. Гарною ідеєю Chery порахувала запуск варіації FLY (fun, lite, young), яка при бажанні зійде за міні-рестайлінг.

Компакт Chery Tiggo 7 попробует спастись в версии FLY

Ззаду змінилася тільки графіка ліхтарів. В цілому машинка стала коротше на 35 мм, інші колишні розміри. Довжина, ширина, висота — 4470×1837×1670, колісна база — 2670 мм

Згодився вкривався пилом в коморі «костюм», що залишився від концепту Qoros Model Young. Той шоу-кар був перелицьованою «сімкою», а тепер Tiggo наслідує Коросу. Нагадаємо, що Chery продала марку Qoros і у тієї почалася нова бурхливе життя. Ну а кросовер з приставкою FLY дебютує 27 вересня. Сюрпризів не чекаємо, адже він навіть не гібридний. Стандартна бензинова «турбочетвірка» 1.5 (147 к. с., 210 Н•м) пов’язана з «механікою» або «роботом».