Інтер’єр концепту Skoda Vision RS здивував дорожнечею

Интерьер концепта Skoda Vision RS удивил дороговизной

Точно таку ж архітектуру ми бачили на прототипі Skoda Vision X, нехай і в іншому декорі. Це черговий доказ того, що обидва концепту по суті віщують одну модель, а поділ на хетч і паркетник — досить умовне.

Чеський виробник показав салон шоу-кара Skoda Vision RS, який дебютує в жовтні на Паризькому автосалоні, а потім перетвориться в новий хетчбек гольф-класу і замінить Rapid Spaceback. Центральна консоль повністю виконана з вуглецевого волокна. Той же дорогий матеріал використаний для обробки сидінь, дверних панелей і декоративних елементів. Крім того, застосовані кришталь і алькантара. Напрошується питання: а це точно Skoda? Адже марку прийнято вважати бюджетної.

Високий центральний тунель не дає розмістити на задньому ряду третього пасажира, а сидить за водієм в разі чого доведеться виходити на проїжджу частину. А якщо там дитина в дитячому кріслі? Але рішення запропоновано вже на другому концепті, значить, так і буде в серії.

Оцінювати майбутню серійну п’ятидверку поки важко, оскільки основна увага приділена RS-атрибутиці «з яскравими ефектами і стилістичними посиланнями на автоспорт». Навіть дверні ручки покликані нагадувати про гоночних автомобілях. Цифрова панель приладів повторює симетричні контури радіаторних гратах і показує спеціальну RS-анімацію. Весь практичний simply clever поки виражений в гумках відсіків для мелочовки. Цікаво, що Skoda намагається догодити веганам, використовуючи матеріали обробки в дусі «сталого розвитку».

Бонус

Интерьер концепта Skoda Vision RS удивил дороговизной

Поки ми чекаємо прем’єру концепту, вулицями Чехії катається цілком серійний хетчбек з традиційними дверними ручками і бічними дзеркалами. Зовнішність машини викликає ряд питань до нового шефа Оліверу Штефані. А компанія хоче донести до нас наступну інформацію: «Проекти майбутніх моделей Шкоди розробляються не тільки в студії, в Млада-Болеславі, але і у надихає обстановці й атмосфери будівлі у стилі модерн в Празі».