Інсайдери розповіли про нових моторах моделі Jeep Wrangler

Инсайдеры рассказали о новых моторах модели Jeep Wrangler

Кількість агрегатів на Рэнглере буде поступово збільшуватися, а вінчати асортимент повинна гібридна система з зарядкою від розетки (на основі турбомотора 2.0).

Про впровадження на Рэнглере трилітрового дизеля замість колишнього агрегату 2.8 (163 к. с., 400 Н•м), так само як про вихід цієї версії у США, інсайдери говорили ще до появи позашляховика на світло. Але першими дизель в цій генерації моделі Jeep Wrangler отримали європейці: їм подарували «четвірку» 2.2 MultiJet II (200 к. с., 450 Н•м). А зараз в документах американських дилерів знайдено перше свідчення про довгоочікуване дизелі 3.0. Ресурс JL Wrangler Forums.com роздобув коди замовлень модифікацій і впізнав їх розшифровку. Один з них означає чотирьохдверні версії Unlimited Sport, Sahara і Rubicon з дизелем 3.0, системою start/stop (ESS) і восьмиступінчастим «автоматом».

Инсайдеры рассказали о новых моторах модели Jeep Wrangler

На момент прем’єри Jeep Wrangler з індексом JL отримав лише «атмосферник» V6 3.6 (289 к. с., 352 Н•м) з простим «старт/стопом» і «турбочетверку» 2.0 (272 л. с., 400 Н•м), оснащену комбінованим 48-вольта стартером-генератором з ремінним приводом (BSG). Інші версії компанія вводить поетапно.

Попередні дані по віддачі: 264 к. с. і 599 Н•м. Аналогічний агрегат повинен в 2019 році з’явитися на пікапі Ram 1500. Ще один, не проясненный поки, код для Рэнглера може означати дизель 3.0 з шестиступінчастою «механікою». Нарешті, якщо вірити витоками, в гамі позашляховика з’явиться двигун 3.6 BSG, тобто з інтегрованим мотором-генератором (з ремінним приводом). Таким чином, знайомий «атмосферник» 3.6 перетвориться на помірний гібрид. Статися ця модернізація може ще до кінця нинішнього року. У найближчі місяці чекаємо розсекречення і трилітрового дизеля.