Гіперкар Aston Martin Project 003 з’явиться на ринку в 2021 році

Гиперкар Aston Martin Project 003 появится на рынке в 2021 году

Це перший офіційний ескіз Проекту 003. Здається дуже футуристичний і відірваним від життя. І все ж британці роблять важливе уточнення: ця модель буде дорожньої і, за мірками гіперкарів, практичною.

Компанія Aston Martin офіційно підтвердила запуск проекту з робочою назвою Project 003. Це буде третій середньомоторний гіперкар після Валькірії і її сестри Valkyrie AMR Pro. І якщо у Валькірій в основі бензоэлектрического силового агрегату лежить «атмосферник» V12 6.5, то в Проекті 003 за спинками крісел розташується наддувний мотор. Сам він не названо, проте, ми вважаємо, мова про AMG V8 4.0. При цьому «нуль-нуль-третій» теж виявиться гібридом.

Гиперкар Aston Martin Project 003 появится на рынке в 2021 году

Генеральний директор компанії Енді Палмер пояснив: незважаючи на всю винятковість Валькірії (на фото), було важливо, щоб вона залишила спадщину у вигляді технологій. На Проекті 003 обіцяні вуглепластиковий монокок і активна аеродинаміка. У той же час в новій моделі з’явиться достатньо місця для багажу.

Перші зразки Проекту 003 вийдуть на ринок в кінці 2021 року. Продаватися купе буде скрізь, де є дилери марки. Клієнти зможуть замовити цю модель як з лівим кермом, так і з правим. На жаль, загальний тираж складе всього 500 примірників. Не ясно, приготує компанія ще більш доступну середньомоторну модель, яка була б вже не лімітованою, а масової, подібно нинішнім купе з мотором перед пасажирської капсулою. Відкритим залишається питання і про долю імені Vanquish. Воно зараз вільно, однак, за словами шеф-дизайнера Астона Марека Райхмана, занадто цінне, щоб про нього забути.