Гібридний прототип Infiniti Project Black S повернеться на арену

Гибридный прототип Infiniti Project Black S вернётся на арену

Судячи по єдиному знімку оновленої машини, зовні вона відрізняється тільки жовтими «вусами». Особливу увагу розробники приділяють аеродинамічної ефективності в частині підвищення притискної сили, не забуваючи про функціональної естетики в дусі автоспорту.

Компанія Infiniti в минулому році показала на Женевській виставці концепт Project Black S, побудований на базі купе Infiniti Q60 S, але нічого до ладу про нього не розповіла. Тепер прототип, розроблений спільно з формульної командою Renault Sport, доведений до розуму і їде на Паризьке мотор-шоу. Інформації про нього вже досить. Силова установка видає 571 к. с., а питома потужність оцінюється в 235 Вт/кг Заявлено, що це «найвищий рівень продуктивності» для електрифікованих силових агрегатів. Розгін до 100 км/год займає менше чотирьох секунд.

Гибридный прототип Infiniti Project Black S вернётся на арену

«Марка Infiniti досягла ще однієї важливої віхи на шляху до електрифікації, показавши, як наші партнерські відносини всередині альянсу можуть зробити амбітні плани реальністю», — заявив президент Роланд Крюгер. (На фото торішній прототип.)

Бензинова «битурбошестерка» 3.0 підключена до унікальною системою рекуперації енергії ERS (Energy Recovery System), що використовує три мотор-генератора (MGU). Один з них, MGU-K, збирає врожай кінетичної енергії при гальмуванні. Два інших, MGU-H, «пожинають» теплову енергію від вихлопних газів. Подальше інтелектуальне розподіл накопичень і дозволяє підняти віддачу двигуна V6 3.0, яка зазвичай не перевищує 405 к. с. Компанія називає це «першої в світі двухгибридной технологією». Розгортання ERS на серійних моделях Infiniti заплановано на 2021 рік.