Гало-кар Jaguar J-type задуманий среднемоторным гібридом

Гало-кар Jaguar J-type задуман среднемоторным гибридом

У разі успіху у Ягуара з’явиться другий серійний дорожній середньомоторний автомобіль в історії, після суперкара XJ220 1992 року (на фото), або третій, якщо порахувати і XJR-15 1990-го, випущений тиражем всього в півсотні штук.

У розкритих нещодавно планах компанії Jaguar Land Rover майбутнє спорткара Jaguar F-type освітлено не було. Між тим, за даними видання Auto Express, британці мають намір переглянути ідеологію спадкоємця. Це буде не звичайна зміна покоління: на місце передньомоторного «еф-тайпа» у 2022 році прийде середньомоторне купе.

Гало-кар Jaguar J-type задуман среднемоторным гибридом

Концепт C-X16 (2011 рік), попереджував серійний F-type, був гібридом. У ньому використовувалися компресорна трилітрова «шістка» на 380 к. с. і 95-сильний електродвигун. А ось «еф-тайпу» гібридної системи так і не дісталося.

Новий автомобіль буде використовувати мотор V6, доповнений електромоторами на передній і задній осях. Сумарна віддача гібридної системи виявиться приблизно на рівні 550 сил, що дозволить конкурувати з Хондою/Акурой NSX (Auto Express запевняє, що саме її ягуаровцы вибрали для бенчмаркінгу). Під прицілом знаходиться і McLaren 570S, хоч він не гібридний. Після бензоэлектрического варіанти Ягуара може бути створений і чисто електричний побратим.

Гало-кар Jaguar J-type задуман среднемоторным гибридом

Останнє звернення Ягуара до теми середньодвигунних купе — концепт C-X75 (2010-2015 рр..), який кілька разів перебудовувався і навіть був зібраний в кількості семи штук для зйомок у фільмі «Спектр» з всесвіту Джеймса Бонда.

В компанії обговорюють будівництво п’ятидверного варіанта моделі F-type, мабуть, вже в наступному поколінні. Якщо ідея буде схвалена, а до того ж п’ятидверка отримає електричний привід, то у Ягуара вийде суперник для хетчбека Porsche Taycan. І останнє — ім’я. Компанія запатентувала позначення J-type. Призначення ім’я не розголошується. Але дуже ймовірно, що воно буде віддано спадкоємцю «еф-тайпа». Додамо, що найефектнішим кроком було б поділ родини F-type на передньо – і середньомоторну гілки, подібно до того, як зараз це відбувається з легендарним Корветом: середньомоторний C8 адже не замінить класичний С7, а прийде до нього на допомогу.