Французам запропоновано модний хетчбек Citroen C3 JCC+

Французам предложен модный хэтчбек Citroen C3 JCC+

На домашній ринок автомобіль надійде в листопаді, причому замовлення будуть прийматися в Мережі, на французькому сайті Сітроена.

В жовтні на автошоу в Парижі відбудеться публічна прем’єра лімітованого видання хетчбека Citroen C3 — JCC+. В абревіатурі зашифровано ім’я відомого 68-річного дизайнера, модельєра Жана-Шарля де Кастельбажака, який допоміг підготувати цю версію пятидверки. Особливим чином розфарбований «це-третій» буде випущений тиражем всього 99 екземплярів.

Французам предложен модный хэтчбек Citroen C3 JCC+

Маркіз де Кастельбажак відомий не тільки за колекціями одягу, але і меблів, і годинах. Він придумав пальто з плюшевих ведмедиків, яку носила співачка Мадонна і яке фігурувало у фільмі «Pret-a-Porter» 1994 року. Також дизайнер нещодавно розробив колекційну серію смартфонів марки OnePlus.

Червоний, синій і жовтий на кузові виглядають особливо яскраво на тлі базового чорного кольору Perla Nera Black. Цей контраст покликаний здалеку притягувати погляди. Крім забарвлення ряду деталей, п’ятидверка прикрашена стилізованим шевронами на даху. Загалом, автомобіль з автографом самого Жана-Шарля призначений для клієнтів, які обожнюють світ мистецтва і моди.

Французам предложен модный хэтчбек Citroen C3 JCC+

Контрастні акценти в інтер’єрі доповнені наклейкою JCC+ на макияжном дзеркальце і аналогічної монограмою на килимках, які до того ж мають кантом різних кольорів (жовтий з боку водія і червоний з боку пасажира).

Модний хетч заснований на багатій комплектації Shine і додатково обладнаний пакетом Safety Pack 2 (автоматичне гальмування, контроль уваги водія, попередження про зближення з впередиидущей машиною, дзеркало з автозатемненням, автоматичне перемикання дальнього світла). Він також отримав бортовий рекордер Citroen ConnectedCAM з пам’яттю на 16 ГБ, можливістю ручного запису та з автоматичною реєстрацією 30 секунд перед зіткненням хвилини після, навігацію Citroen 3D Connect Nav з семидюймовим екраном, контроль за сліпими зонами дзеркал і камеру заднього виду.

Французам предложен модный хэтчбек Citroen C3 JCC+

У Парижі компанію C3 складе електромобіль E-Mehari Art Car, який Кастельбажак створив нинішньої весни. До речі, C3 JCC+ іменується вже не Art, але Fashion Car.

Силовий агрегат запропоновано лише один, але це топовий на Ситроєні C3 бензиновий мотор 1.2 PureTech 110 S&S, поєднаний з шестиступінчастим «автоматом» EAT6. Кожен C3 JCC+ отримає пронумеровану табличку обмеженої серії, розташовану біля селектора трансмісії. Весь процес покупки буде проходити повністю онлайн, включаючи цифровий підпис покупця на контракті. Сам автомобіль компанія доставить до будь-якого зазначеного клієнтом дилера.