Фірма Audi побудує електрокари на чотирьох платформах

Фирма Audi построит электрокары на четырёх платформах

На простий кросовер e-tron всі надивилися, тепер смакуємо купеподібний Sportback з похилим дахом. На фото показаний концепт Elaine, за мотивами якого і буде зроблений серійний варіант моделі.

Недавня прем’єра кросовера Audi e-tron дала старт програмі електричної мобільності e-offensive («наступ»). Про багатьох аспектах плану Інгольштадт згадував раніше. Тепер узагальнені числа. До 2025 року марка виведе на ринок аж дванадцять серійних чистих електрокарів. Після паркетника e-tron Sportback 2019 року «зелені» машини підуть одна за одною. І це не обов’язково великі моделі (наприклад, з’являться батарейні «Аванта», пообіцяв виробник). Серед запланованих — легковика B – і навіть А-класу.

Фирма Audi построит электрокары на четырёх платформах

У Audi кілька разів поривалися додати в лінійку серійну машину, меншу, ніж нинішній хетч A1, навіть побудували концепт (на фото). Поки ідеологічного спадкоємця давнього сіті-кара A2 не видно. Однак «електричне наступ» додало цієї затії свіжий імпульс.

Цікаві дані по платформах електромобілів. Їх буде чотири. Моделі e-tron і e-tron Sportback використовують шасі, в якому задіяні компоненти від нинішньої «повздовжньої» платформи легковиків Audi (MLB Evo), хоча і адаптованої під електропривод. Далі великі «електрички» Audi створить на оригінальній «візку», іменованої e-platform. Первістком тут виступить хетчбек Audi e-tron GT, який з’явиться в статусі концепту в Лос-Анджелесі цієї осені. Його технічна начинка розроблялася в кооперації з інженерами Porsche.

Фирма Audi построит электрокары на четырёх платформах

Рада German Design Council нещодавно нагородив Audi за технологію віртуальної виставки, що дозволяє розглянути різні компоненти майбутніх машин, зокрема, перспективних електрокарів.

Спільно з Porsche йде робота і над ще однією платформою, званої Premium Platform Electric (PPE). Вона складається вже з самого початку тільки під електрокари. У Audi уточнюють, що використовують PPE на машинах сегментів від B до D. Нарешті, кілька Audi використовують всефольксвагеновскую електричну модульну платформу MEB, зокрема, той самий таємничий автомобіль А-класу. Якщо до переліченого додати розширення числа заряджаються від розетки гібридів, вийде, що всі сегменти ринку отримають свої Audi на батареях.