Електромобіль RBW Roadster вбрався ретрокаром MG MGB

Электромобиль RBW Roadster нарядился ретрокаром MG MGB

«Джерело натхнення» для електрокара RBW MGB (на фото) обрано з розумом: за 18 років виробництва було побудовано 513 276 оригінальних родстеров MG.

Нікому не відома британська фірма RBW Classic Electric Cars з Стаффордшира вирішила випускати електрокари в оболонках класичних моделей. Насправді кузова — новоділ. Їх легально виробляє компанія British Motor Heritage, використовуючи (по можливості) оригінальні технології та інструменти, а RBW домовилася про закупівлі. Технічну начинку поставляє Zytek Automotive, «дочка» гіганта Continental. Первістком стане родстер RMW MGB, який зовні повторює двухдверку MG MGB (1962-1980). Наступною «жертвою» буде Jaguar XKSS.

Электромобиль RBW Roadster нарядился ретрокаром MG MGB

Зараз вручну побудовані два прототипу. Їх прем’єра пройде 9-11 листопада в Бірмінгемі на виставці Lancaster Insurance Classic Motor Show.

Электромобиль RBW Roadster нарядился ретрокаром MG MGB

Сама компанія MG, нині належить китайському концерну SAIC, в минулому році показала в Шанхаї спортивний електрокар MG E-Motion без технічних характеристик. Перетворитися на серійну модель цей концепт може в 2019 році.

Офіційних технічних даних поки немає. Ресурс Inside EVs пише, що мотор потужністю 70 кВт (95 к. с., 226 Н•м) розганяє родстер до 96,5 км/год за вісім секунд, максимальна швидкість обмежена на позначці 169 км/ч. Заряду батареї повинно вистачати на 249 км. Ціна на RBW MGB оголошена — 99 600 фунтів (8,6 млн рублів), включаючи податки. За RBW XKSS англійці зажадають вже 180 000 (15,5 млн). Тираж першої моделі в 2019 році складе 18 примірників, другий — лише чотири. (Інші джерела говорять про сумарних 30 штуках.) З травня і протягом усього літа машини будуть доступні для клієнтських тест-драйвів.