Дизайнер Джайлс Тейлор проміняв Rolls-Royce на китайський FAW

Дизайнер Джайлс Тейлор променял Rolls-Royce на китайский FAW

У червні догляд 50-річного Тейлора з компанії Rolls-Royce, де той працював з 2011-го, став повною несподіванкою. Заміна йому досі не знайдена. Ну а китайців можна привітати: вони роздобули фахівця, який крім Роллс 13 років віддав Ягуара.

Концерн FAW офіційно оголосив про призначення Джайлса Тейлора на посади глобального віце-президента по дизайну і головного креативного директора. Англійцю не доведеться залишати Європу: він очолить в Мюнхені новий центр FAW Advanced Design, збере свою команду і візьме під контроль весь спектр продуктів корпорації, включаючи автономні легковика. Але в основному Тейлор зосередиться на вдосконаленні люксового бренду Hongqi (Хунци, «Червоний прапор»). Марка відома насамперед «членовозами» для партійної еліти КНР.

Дизайнер Джайлс Тейлор променял Rolls-Royce на китайский FAW

Нова стратегія Hongqi наказує розширення лінійки до 15 моделей. До 2025 року продажі повинні вирости майже в 10 разів, до 300 000 одиниць. Концептуальне купе E•Jing GT вважалося локомотивом прийдешньої революції, але тепер Тейлор зробить що-небудь покруче.

«Я радий почати нову кар’єру в концерні FAW. Найстаріший і найвідоміший китайський автомобільний бренд Hongqi володіє різноманітною культурною історією. Марку оточує безліч надихаючих елементів, з допомогою яких можна створювати сучасні машини для нової ери», — заявив Тейлор. У свою чергу, бос FAW Сюй Люпин зазначив: «Завдяки глобалізації у Китаю з’явилася прекрасна можливість створювати прецеденти в світовому автопромі. Нам потрібна інтернаціональна і різнобічно розвинена команда з незашореним баченням. Пан Тейлор знайомий з китайською культурою і Hongqi, він володіє глибоким розумінням нашої марки. Я вважаю, що його приєднання допоможе Hongqi перетворитися в кращий в Китаї і всесвітньо відомий бренд».