Двохпаливний універсал Skoda Octavia G-TEC став потужнішим

Двухтопливный универсал Skoda Octavia G-TEC стал мощнее

Попередник був здатний подолати без дозаправки 1330 км. Показник новачка ще не названо.

Модифікація Octavia G-TEC, що харчується бензином та стиснутим природним газом, відтепер належить лише універсалу. Перш вона оснащувалася двигуном 1.4 TSI з віддачею в 110 л. с. Йому на зміну прийшла «турбочетвірка» 1.5 TSI, потужність зросла до 130 сил. Битопливная Octavia здатна проїхати на метані 480 км (+70). Вона відповідає еконормам Euro 6d-TEMP і викидає на 25% менше CO2, ніж бензиновий аналог. Цікаво, що майже такий же установкою був обладнаний концепт Skoda Vision X.

Двухтопливный универсал Skoda Octavia G-TEC стал мощнее

Весь стиснутий газ (17,7 кг) зберігається в трьох резервуарах: сталевому перед задньою віссю (виділена блакитним) та композитних під багажником (жовті). Бензобак (червоний) вміщує лише 11,8 л і потрібен при відсутності поблизу метанових заправок.

«Сарай» запропонують у трьох основних комплектаціях Active, Ambition і Style неназваним цінами. Чому тепер недоступний ліфтбек G-TEC, хоча він представлений на віртуальній вітрині, чехи не уточнюють. Другий битопливной Шкодою залишається хетч Citigo, але найближчим часом таких моделей стане більше. Група Volkswagen хоче в рази збільшити чисельність автомобілів на стиснутому природному газі в Європі.