Для моделі Toyota Supra розроблена версія з «механікою»

Для модели Toyota Supra разработана версия с «механикой»

Нагадаємо, що створена в кооперації з BMW нова Supra буде випускатися на заводі Magna Steyr в австрійському Граці разом з Z4. Але у машин оригінальні кузова і налаштування шасі.

Найближчий родич купе Toyota Supra — родстер BMW Z4 — вже дебютував, і ми знаємо його силові агрегати («турбошестерка» 3.0 на 340 сил, «турбочетвірка» 2.0 на 197 і 258 «конячок», все — тільки з восьмиступінчастим «автоматом»). А ось про Супре є лише попередні дані. В цілому це ті ж самі двигуни (з трохи іншими налаштуваннями) і той же «автомат», але ще і «механіка».

Для модели Toyota Supra разработана версия с «механикой»

Як і на співлатформенного родстері BMW Z4, на старшій версії Супры встановлена електрокерована блокування заднього диференціала. Тут також досягнута ідеальна развесовка по осях 50:50.

Про механічної трансмісії згадав помічник головного інженера проекту Масаюкі Каї на тест-драйві Супры, що відбувся нещодавно в Іспанії. Він пояснив, що остаточне рішення про виведення такої варіації на ринок не прийнято, але вона створена, і все необхідне обладнання є. На прохання клієнтів, якщо вони підуть, її додадуть в асортимент як мінімум в країнах з лівостороннім рухом (в першу чергу в Японії). Масаюкі заодно натякнув, що не виключена Supra-родстер, передає видання CarAdvice. І це дивно: раніше представники співпрацюють фірм говорили, що навмисно хочуть розвести аудиторії близьких машин. Нібито Supra буде тільки закритою, а Z4 — тільки родстером.