Бюро Brabus внесло корективи в новий Mercedes-G 63 AMG

Бюро Brabus внесло коррективы в новый Mercedes-AMG G 63

Світова прем’єра відбулася на виставці яхт в Монако. У G-вагена з’явилися горбатий капот з повітроводами, світлодіодні секції на даху, перероблені радіатора і бампери, нові комбінації шин і дисків діаметром від 20 до 23 дюймів.

Цікавий збіг. Базовий G-клас після обробки в Брабусе розганяється до 100 км/год на 0,2 с швидше (за 5,7). І «заряджений» Mercedes-AMG G 63 поліпшив в Боттропе результат на ті ж 0,2 (тепер 4,3 с). В активі у його «битурбовосьмерки» 4.0 було 585 к. с., 870 Н•м, а завдяки пакету B40-700 стало 700 л. с., 950 Н•м. По кількості сил і наявності розширює обважування модифікація отримала назву Brabus 700 Widestar. Максимальна швидкість обмежена на колишній позначці в 240 км/ч, щоб поберегти шини. Девятиступенчатый «автомат» AMG Speedshift і постійний повний привід нікуди не поділися.

Бюро Brabus внесло коррективы в новый Mercedes-AMG G 63

Для екстер’єру використаний добре відомий пакет Widestar, який застосовується на різних моделях: від Смарта до того ж G-класу. Збільшені колісні арки додали до ширині кузова 10 см (тепер 2084 мм). Дві пари вихлопних патрубків розташувалися з боків.

Бюро Brabus внесло коррективы в новый Mercedes-AMG G 63

Для оформлення салону в незліченних кольорах і варіантах дизайну доступні «дихаюча» шкіра Mastik, алькантара, вуглеволокно і цінні породи дерева.

Інженери забезпечили блок управління двигуном додатковим модулем, оптимізували системи впорскування і запалювання, збільшили тиск наддуву, а потім випробували Brabus 700 Widestar на стенді і дорогах. «Спортивний» випуск обладнаний активними заслінками, з допомогою яких можна контролювати гучність вихлопу від «домашнього режиму» Coming Home до запеклого рева. На вітрині ательє новий позашляховик ще не з’явився, але там є старий Brabus 700 ціною 292 385 євро (22,5 млн рублів).