Зовнішність купе Lamborghini Aventador SVJ перестав бути секретом

Облик купе Lamborghini Aventador SVJ перестал быть секретом

Перекроєний бампер з додатковими вентиляційними прорізами близько емблеми — перше, що кидається в очі. У тіні ховається нове антикрило з великим центральним пілоном.

Компанія Lamborghini має ось-ось розкрити всі параметри свого нового монстра під назвою Aventador SVJ (Super Veloce Jota). Офіційний дебют машини відбудеться в Каліфорнії в рамках Конкурсу елегантності в Пеббл-Біч. Однак британський дилер H. R. Owen вже поспішив оприлюднити перші знімки суперкара без маскування. Залишилося тільки поглянути на купе точно в профіль і ззаду.

Облик купе Lamborghini Aventador SVJ перестал быть секретом

Одна із родзинок моделі SVJ — система активної аеродинаміки ALA 2.0. Багато в чому завдяки їй купе Хота стало найшвидшою серійною дорожньої моделлю на Нюрбургринзі (6:44.97).

Облик купе Lamborghini Aventador SVJ перестал быть секретом

За відомостями видання Top Gear, атмосферний агрегат V12 6.5 на SVJ до восьми сотень «конячок» все ж не дотягне. Нібито буде 770 сил.

Максимальний крутний момент форсованого Авентадора, в порівнянні з 750-сильним SV, підросте ненабагато: 690 Н•м до 720. Однак якщо і масу вдалося знизити, це цілком відчутна зміна. Головне — перероблена аеродинаміка і переналаштоване шасі. До 500 кг притискної сили на великій швидкості — відмінне підмога у штурмі поворотів, як і аэровекторинг (допомога в утриманні на дузі за рахунок перерозподілу аеродинамічних сил між правим і лівим бортами). Інші деталі дізнаємося в найближчі дні, якщо не години.