Європейська Honda HR-V отримає бензиновий турбомотор 1.5

Европейская Honda HR-V получит бензиновый турбомотор 1.5

Найбільш помітний результат підтяжки обличчя — товста хромована планка над гратами. Ще перероблений передній бампер з протівотуманкамі. У цілому набір змін такий же, як у «американця», немає тільки помаранчевих вогнів.

Слідом за японської та американської оновилася європейська Honda HR-V, яка вийде на ринок у жовтні. На відміну від версії для США, «старосветский» компакт не відмовився від шестиступінчастою «механіки», чиєю альтернативою служить варіатор. Зберіг він і моторну гамму: бензиновий «атмосферник» 1.5 i-VTEC (130 к. с., 155 Н•м) і дизель 1.6 i-DTEC (120 л. с., 300 Н•м). Однак двигун на важкому паливі з’явиться у продажу лише навесні 2019 року, зате компанію йому складе турбомотор 1.5 VTEC Turbo. Потужність не названа, але на новій Хонді CR-V він видає 193 л. с., 243 Н•м.

Европейская Honda HR-V получит бензиновый турбомотор 1.5

Ззаду додалася блискуча планка, що з’єднує ліхтарі. Для дорогих комплектацій передбачено особливі 17-дюймові диски і хромований наконечник для вихлопного патрубка. Синій колір кузова Midnight Blue Beam Metallic — новий, восьмий за рахунком.

Знімків салону Honda не представила. Повідомляє, що заміні піддалися передні крісла: подушка і спинка тепер надійніше утримують вершника. Поліпшена звуко – і віброізоляція моторного відсіку, колісних арок, дверних панелей і багажника. Крім того, Honda HR-V вперше обзавелася системою активного шумозаглушення ANC (Active Noise Cancellation), яка захоплює сторонні звуки двома мікрофонами, а потім транслює з динаміків сигнал в протифазі. На жаль, в Росії продажі моделі HR-V, як і раніше, не плануються.

Було — стало

Европейская Honda HR-V получит бензиновый турбомотор 1.5