Вен Cross Touran L запропонував альтернативу паркетникам

Вэн Cross Touran L предложил альтернативу паркетникам

Версія CrossTouran існувала і в минулому поколінні моделі, але тоді вона ще цікавила Європу, а тепер така покладена лише китайцям.

Спільне підприємство SAIC Volkswagen вивело на ринок Піднебесної крос-версію моделі Volkswagen Touran L, отримала відповідно слово Cross в позначення. Всупереч традиції позначати літерою L подовжені версії моделей, у Турана L в Китаї ті ж база і довжина (2791 і 4527 мм), що і у звичайного компактвена, відомого в Європі. При цьому можна вибрати семи – або шестимісний салон.

Вэн Cross Touran L предложил альтернативу паркетникам

Приставка Cross означає не тільки всюдихідний пластиковий обвіс по периметру, але і лифтованную на 23 мм підвіску (тепер кліренс дорівнює 143 мм). Сріблясті захисні накладки на бамперах — більшою мірою декорація, ніж реальна захист.

Таким чином, літера L в даному випадку — спосіб натякнути на розширені можливості моделі даної генерації, оскільки в каталозі там ще залишився Touran попереднього покоління. Уточнимо: версія Cross все-таки злегка довшою, ніж вихідна (тепер тут 4537 мм), за рахунок інших бамперів, а також на п’ять міліметрів ширше неї (1834 мм) за рахунок накладок на арках і, звичайно ж, вище джерела (тепер 1682 мм).

Вэн Cross Touran L предложил альтернативу паркетникам

У базове устаткування Кросу входить мультимедійний комплекс з восьмидюймовым екраном і інтерфейсами MirrorLink, CarPlay і CarLife, аудіосистема Dynaudio з дев’ятьма динаміками, адаптивне головне світло, асистент паркування, адаптивний круїз-контроль з функцією stop&go.

Під капотом ” Кросу стоїть та ж «турбочетвірка» 1.4 EA211 (150 л. с., 250 Н•м), спарена з семиступінчастим «роботом» DSG, що на простому Туране L. За даними Autoevolution, з’явиться тут і наддувний агрегат 1.8 (180 л. с., 300 Н•м) серії EA888. Стартова ціна Кросу становить 181 800 юанів (1,69 млн рублів). Крім вседорожнього вигляду, Cross Touran може похвалитися новим червоно-оранжевим відтінком кузова і панорамним дахом площею 1,4 м2 в стандартному оснащенні, а також алюмінієвими колісними дисками на 18 дюймів з оригінальним малюнком.