Універсал Volkswagen Gran Lavida визнаний хетчбеком

Универсал Volkswagen Gran Lavida признан хэтчбеком

Як і седан, уні… вибачте, хетч після переїзду на платформу MQB пролунав у всіх напрямках. Довжина — 4541 мм, ширина — 1806, висота — 1488, колісна база — 2688 мм.

Слідом за седаном Volkswagen Lavida в третє покоління ступив універсал Gran Lavida, але по дорозі був офіційно перекваліфікований в хетчбек. Китайська преса чимало здивована такому повороту, виділяє слово «хетчбек» жирним шрифтом і дає на нього енциклопедичну посилання. Якщо розібратися, у Гран Лавиды дійсно не така масивна корми, як, наприклад, у «сараю» Golf Variant, чому багажник невеликий, а замість гнучкої шторки вантажний відсік накритий жорсткої полицею.

Универсал Volkswagen Gran Lavida признан хэтчбеком

Цікаво, що Gran Lavida не отримала до назви приставку Plus, як це сталося з седаном. Стало бути, попереднє покоління йде. Крім того, цікава доля піднятою версії Cross Lavida.

Универсал Volkswagen Gran Lavida признан хэтчбеком

Строгий мінімалізм, все по справі: аналогова панель приладів, невеликий семидюймовий дисплей по центру, клімат-контроль, Baidu CarLife і обов’язкова в Китаї панорамний дах.

По начинці хетч дослівно повторив свого чотирьохдверного побратима. В розпорядженні обох є бензинові турбомотори 1.2 (116 к. с., 200 Н•м) і 1.4 (150 л. с., 250 Н•м), а «атмосферник» 1.5 (теж 116 сил), здається, відправлений у відставку. Коробки передач — «механіка» і семиступінчастий «робот» DSG. Повномасштабна прем’єра моделі в новому статусі відбудеться 31 серпня на автосалоні в Ченду. Продажу на китайському ринку стартують у вересні, і більше Gran Lavida ніде не з’явиться.