У Росії з’явився пікап Mercedes-Benz X-класу з дизелем V6

В России появился пикап Mercedes-Benz X-класса с дизелем V6

Замовлення на топовий «ікс» дилери почнуть приймати вже у вересні, а самі машини надійдуть у шоу-руми до кінця осені цього року.

Навесні X-клас вийшов на російський ринок з двома варіаціями дизеля Renault 2.3 — на 163 і 190 «конячок». Тоді ж стало відомо, що топ-версія X 350 d 4Matic з мерседесовским турбодизелем V6 3.0 (258 к. с., 550 Н•м) теж буде продаватися, але пізніше. І ось компанія оголосила про прибуття такого варіанту до нас за ціною від 3 875 000 рублів.

В России появился пикап Mercedes-Benz X-класса с дизелем V6

У X 350 d є віддалений доступ, двозонний клімат-контроль, світлодіодні фари, аудіосистема з вісьмома динаміками, стабілізація причепа. Салон спочатку тканинний, але можна докупити штучну шкіру з мікрофіброю. На старшому рівні ця комбінація входить «базу», а опція — натуральна чорна або коричнева шкіра.

Можна буде вибрати два виконання — Progressive і Power. У будь-якому разі покупець отримає «автомат» 7G-Tronic Plus з підрульовими пелюстками, повний привід із заниженою передачею (опція — задній блокується диференціал) і перемикач п’яти режимів руху («Комфорт», Eco, «Спорт», «Бездоріжжя» і «Ручний»). З урахуванням мотора суперник у X 350 d 4Matic на нашому ринку тільки один: Volkswagen Amarok Highline з дизелем V6 3.0 TDI на 224 «конячки», восьмиступінчастим «автоматом» і повним приводом. Оцінено фольксвагенівський пікап мінімум в 3 102 000 рублів.