У моделі Kia Sorento Prime розширився список оснащення

У модели Kia Sorento Prime расширился список оснащения

У семицветной кузовний панелі Прайму відбулася заміна. Місце колера Metal Stream зайняв відтінок Steel Grey («сталевий сірий», на фото).

Нещодавно оновлений кросовер Kia Sorento Prime отримав додаткове обладнання 2019 модельного року. Насамперед це проекційний дисплей, який відображає на лобовому склі поточну швидкість, підказки навігації і статус круїз-контролю. Тепер корисна штука, раніше пропонувалася тільки для седана Quoris і лифтбека Stinger, входить в топові комплектації Premium і GT Line, разом подорожчали на 40 тисяч: до 2 739 900 і 2 759 900 рублів.

У модели Kia Sorento Prime расширился список оснащения

Картинка на склі виглядає навіть цікавіше, ніж у Квориса. Положення проекції можна підлаштовувати під власний кут огляду.

Друга новинка пов’язана з роботою клімат-контролю. Якщо власник встановлює високу температуру, автоматично включається підігрів керма та сидінь, якщо ж господар вибирає холодний повітря, врубається вентиляція крісел. «Розширене керування кліматом» з’являється у виконанні Prestige, прибавившем в ціні 5000 (2 474 900 рублів).

У модели Kia Sorento Prime расширился список оснащения

Зовні кліматична установка з новою функцією нічим не відрізняється від звичайної. Само собою, зв’язок температури з підігрівами і вентиляцією можна відключити.

Заодно російський офіс підкоригував комплектації седана Kia Rio і хетчбека Rio X-Line. Відтепер у виконаннях Prestige і Premium у них є круїз-контроль з обмежувачем швидкості. (В прайс-листах нововведення поки не відображено.) Також четырехдверка у варіанті Luxe (845 900 рублів) отримала «тривимірну» ґрати, перш вважалася прерогативою «преміум».