У марки Volkswagen з’явився операційний директор

У марки Volkswagen появился операционный директор

Брандштеттер (другий зліва) буде керувати практичною діяльністю бренду і звітувати безпосередньо перед гендиректором Гербертом Диссом (п’ятий).

Головним операційним директором бренду Volkswagen (нова позиція в керівництві) з першого серпня 2018 року призначено 49-річний Ральф Брандштеттер, який також збереже за собою нинішню посаду члена ради директорів щодо закупівель. Нагадаємо, що Герберт Дисс на додаток до своєї посади керівника марки з 12 квітня нинішнього року очолив ще й весь концерн Volkswagen AG замість пішов Маттіаса Мюллера. А значить, на повсякденні справи бренду у нього тепер залишається набагато менше часу.

У марки Volkswagen появился операционный директор

Брандштеттер ще до роботи в VW навчався на слюсаря-монтажника на заводі Фольксвагена в Брауншвейгу, далі отримав інженерну освіту і приєднався до команди концерну в 1993 році. Різні його посади включали в себе позиції директора із закупівель в різних підрозділах і менеджера по новим проектам, а з кінця 2015-го Брандштеттер керує закупівлями марки VW, а також є генеральним представником групи Volkswagen.

Брандштеттер буде проводити в життя плани свого шефа, а значить, простежить за запуском нових моделей, таких як T-Cross і Golf 8, продовжить електрифікацію модельного ряду і впровадження нових форм мобільності». Додамо, що виручка від продажів бренду Volkswagen Passenger Cars в першому півріччі 2018 року зросла на 7,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року (до 42,7 млрд євро) і цей темп росту вище, ніж в цілому по концерну (+3,5%, 119,4 млрд євро). Продажі концерну також йдуть вгору: 5 575 000 машин за перше півріччя (+5,8%), що створює хорошу основу для подальшого розвитку всіх його марок.