У марки SsangYong через п’ять років з’явиться електричний пікап

У марки SsangYong через пять лет появится электрический пикап

Концепт SsangYong e-SIV, показаний минулої весни в Женеві, дав уявлення про кросовер, який в 2019 році замінить Korando/Actyon. Шоу-кар був оснащений 140-кіловатним (190 л. с.) електромотором і батареєю ємністю 61,5 кВт•год з запасом ходу в 320-450 км.

Компанія SsangYong запросила австралійських журналістів у Південну Корею, щоб розповісти їм про свої плани напередодні перезапуску бренду на Зеленому континенті в листопаді. Так з’ясувалося, що ведеться розробка електричного пікапа під кодовою назвою H100, повідомляє Drive.com.au. Він багато в чому буде ґрунтуватися на прототипі e-SIV і отримає нову систему повного приводу E-4WD. «Я не можу говорити про технічні характеристики, все ще розглядаються різні варіанти платформи. Думаю, ми запустимо пікап приблизно в 2023 році», — заявив директор по експортним ринкам Деніел Рим.

У марки SsangYong через пять лет появится электрический пикап

Близнюки Korando і Actyon зараз випускаються у вигляді пікапа Sports. У Великобританії він носить ім’я Musso, оснащується турбодизелем 2.2 (181 к. с., 400 Н•м), шестиступінчастими «механікою» і «автоматом». Базове виконання EX (на фото) з податками варто 23 933 фунта (два мільйони рублів).

За словами топ-менеджера, електричний вантажівка буде пробігати без підзарядки 450 км по циклу NEDC. «Ми постараємося першими випустити на ринок батарейний пікап з подвійною кабіною, якщо Tesla не випередить нас. Я бачив у неї якусь концепцію», — зізнався Рим. Зауважимо, ні Workhorse W-15, ні Havelaar Bison, ні Bollinger B1 подвійну кабіну не припускають… Заодно журналісти з Австралії дізналися, що протягом п’яти років поряд з наступним Korando вийде новий семимісний кросовер розміром з Hyundai Santa Fe, який серед іншого замінить мінівен Stavic. Очевидно, мова йде про серійне втілення концепту XAVL.