«Стовідсоткова» Cupra побачить світло в кінці 2019 року

«Стопроцентная» Cupra увидит свет в конце 2019 года

Цей дизайнерський ескіз був показаний на презентації марки Cupra без будь-яких пояснень. Втім, зрозуміло, що купеподібний паркетник вдало вписується в концепцію lifestyle performance («заряджений спосіб життя»), яку сповідує новоспечений бренд.

Бренд Cupra на початку року відмежувався від Сеата і показав свої перші моделі — Cupra Ateca і Ibiza. Однак справжній первісток з’явиться пізніше. Про це виданню Autocar повідомив шеф-дизайнер Алехандро Месонеро-Романос: «Запуск нового бренду повинен бути поетапним. Можна було почекати, поки з’явиться уроджена Cupra, або почати з інших варіантів. Ми зробили кросовер Cupra Ateca, але це перший крок. В наступному році ви побачите машину, яка спочатку на 100% була розроблена як Cupra. У неї буде своя індивідуальність, ДНК Купры і її стовідсоткова філософія». Стало бути, материнський SEAT потім буде робити власний автомобіль на основі Купры, а не навпаки.

«Стопроцентная» Cupra увидит свет в конце 2019 года

Месонеро-Романос зазначив: нова модель, яка в 2020 році надійде в продаж, розробляється виключно для нового бренду відокремленою групою інженерів і дизайнерів. «Не подумайте, ніби Cupra Ateca не вважається Купрой. Але для моєї команди справжня Cupra — наступний автомобіль».

«Стопроцентная» Cupra увидит свет в конце 2019 года

Очікується, що в ряді Купры буде сім моделей. Їх потенційна аудиторія розглядається як «плем’я», якому треба створити культ. «Ми хочемо, щоб люди відчували свою приналежність до племені Cupra, і вивчаємо безліч шляхів до цього: онлайнову активність, організацію подій і навіть сувенірка», — розповів головний з маркетингу Уейн Гріффітс.

Безумовно, Cupra все одно буде ґрунтуватися на платформах Сеата (читай, VW Group) і не зможе побудувати нічого такого, що не міг би повторити SEAT. У той же час марці дозволено першої впроваджувати альтернативні силові агрегати, і в першу чергу мова йде про підключаються гібридах. «Ми будемо використовувати Купру як вхідні двері для передових технологій, які потім поширяться по лінійці Сеата», — заявляв бос Лука де Мео, маючи на увазі і електрокари. З появою власної моделі бренд Cupra, звичайно, не відмовиться від створення «гарячих» версій існуючих Сеатов, таких як Arona і Tarraco.